До уваги суб’єктів декларування Слобожанської селищної ради!
ОГОЛОШЕННЯ
до уваги суб’єктів декларування Слобожанської селищної ради!
Нагадуємо вам, що до кінця кампанії декларування залишився лише два дні.
Якщо ви ще не встигли подати вашу декларацію, рекомендуємо вам зробити це якнайшвидше.
Станом на 24 березня до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (Реєстру декларацій), уже подано 597 211 щорічних декларацій та 53 855 декларацій після звільнення за 2020 рік.
Щоби ви легше та швидше заповнили свою декларацію, НАЗК забезпечує роботу спеціальних сервісів:
роз’яснення у базі знань НАЗК зі зручним пошуком за ключовим словом:https://bit.ly/2LQ6QKf;
Контакт-центр НАЗК +38(044)200–06–94. Консультації надаються в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00;
ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення проекту Стратегії розвитку Слобожанської територіальної громади на період до 2027 року та проекту Плану заходів на 2026-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Слобожанської територіальної громади на період до 2027 року
Повідомляємо, що з 17.11.2025 по 17.12.2025 включно триває громадське обговорення проекту Стратегії розвитку Слобожанської територіальної громади на період до 2027 року та проекту Плану заходів на 2026-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Слобожанської територіальної громади на період до 2027 року.
Під час громадського обговорення, приймаються Ваші пропозиції та зауваження. Вони дозволять доповнити або розширити пропозиції щодо можливих напрямків розвитку громади, включаючи конкретні проєктні ідеї до проекту Плану заходів на 2026-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Слобожанської територіальної громади на період до 2027 року.
Нам важливо почути думки кожного мешканця громади, який прагне долучитись до публічного обговорення проекту Стратегії розвитку Слобожанської територіальної громади на період до 2027 року та проекту Плану заходів на 2026-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Слобожанської територіальної громади на період до 2027 року.
Крім цього, друкований текст можна переглянути у Слобожанській міській раді за адресою: 63460, Харківська область, Чугуївський район, м. Слобожанське, вул. Миру, 7 (відділ економічного розвитку, комунальної та інвестиційної діяльності Слобожанської міської ради).
Просимо Вас до 17.12.2025 включно надсилати свої зауваження чи пропозиції із зазначенням контактних даних відповідно до форми пропозиції/зауваження громадського обговорення (додається) наступними засобами:
a) електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із відміткою «Зауваження до Стратегії»
б) поштою на адресу: 63460, Харківська область, Чугуївський район, м. Слобожанське, вул. Миру, 7
в) безпосередньо: Харківська область, Чугуївський район, м. Слобожанське, вул. Миру, 7, приймальня.
У разі виникнення додаткових питань, додаткову інформацію можна отримати за телефоном (05747)52266.
ПРОПОЗИЦІЇ/ЗАУВАЖЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ
проекту Стратегії розвитку Слобожанської територіальної громади на період до 2027 року та проекту Плану заходів на 2026-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Слобожанської територіальної громади на період до 2027 року
Телефон / e-mail__________________________________________________________________
Пропозиції/зауваження до проекту Стратегії розвитку Слобожанської територіальної громади на період до 2027 року та проекту Плану заходів на 2026-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Слобожанської територіальної громади на період до 2027 року
№ з/п
Положення документу, якого стосується зауваження
Номер
сторінки
Зміст зауваження / Пропонований зміст
Обґрунтування/
пояснення
дата підпис
Проєкт Стратегія розвиткуСтратегія розвиткуСлобожанської територіальної громадина період до 2027 року Переглянути
Проєкт План заходів на 2026-2027 рокиПлан заходів на 2026-2027 рокиз реалізації Стратегії розвитку Слобожанської територіальної громадина період до 2027 року Переглянути
14 листопада традиційно відзначається Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом, і увагу всього світу зосереджено на питаннях діагностики та запобіганню цьому захворювання.
Цукровий діабет – це хронічне захворювання, при якому підшлункова залоза не виробляє достатньої кількості інсуліну чи організм не може ефективно використовувати вироблений інсулін. Понад 1 000 000 людей передчасно помирає в Європі саме через цукровий діабет 2 типу.
Гірка хвороба із солодкою назвою є основною причиною ниркової недостатності, значно підвищує ризик виникнення виразок на ногах, їх інфікування та в кінцевому результаті – ампутації та є причиною 1% випадків сліпоти. У людей, що страждають на цукровий діабет, в 2-3 рази вищий ризик розвитку інфаркту та інсульту.
Україна має одне з найвищих у Європі інтернет-покриттів — 93,8 % громадян мають доступ до мережі вдома, а 81 % українців переконані, що цифрові навички допомагають розвитку економіки.
Водночас попри те, що 93 % дорослих уже опанували базові цифрові навички, лише 38 % мають високий рівень цифрової грамотності. Саме тому ми традиційно оголошуємо листопад Місяцем цифрової грамотності. Це всеукраїнська ініціатива, яку проводить національний проєкт Дія.Освіта з 2021 року. Мета — навчити українців упевнено користуватися технологіями та підвищити рівень власної онлайн-безпеки.