Оголошення

a8cead3 propiska v ukraine

Відділ Центр надання адміністративних послуг Слобожанської селищної ради

Для реєстрації місця проживання/перебування або зняття з реєстрації місця проживання жителям смт Слобожанське, с-ще Донець, с-ще Благодатне, с. Лиман, с. Н.Бишкин, с. Шелудьківка, с. Скрипаї, с. Геніївка слід звернутися до спеціалістів відділу Центр надання адміністративних послуг Слобожанської селищної ради за адресою: смт Слобожанське, вул.Лермонтова, буд.21

 (Дружби, 6) та населених пунктів. Довідки за телефоном (05747) 5-35-60.

s dnem spasanelya

🔈 Слобожанський селищний голова Дмитрий Дихтярь взяв участь в урочистих заходах з нагоди професійного свята – Дня рятівника.

Подяку Слобожанської селищної ради за сумлінне та високопрофесійне виконання службових обов’язків, особистий внесок у вирішення завдань ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та подій техногенного та природного характеру, які виникали в районі та з нагоди професійного свята – Дня рятівника висловлено:

TitleЗа повідомленням фахівців, якщо будуть теплі дощі, то незабаром в наших лісах з’являться різноманітні гриби, за якими і розпочнуть своє полювання грибники-любителі. В 2021 році з початку сезону грибів в Україні та області уже зареєстровані випадки отруєнь грибами.

Управління Чугуївського району Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області вимушене нагадати, що поруч із їстівними ростуть і отруйні гриби, які часом вводять у оману навіть найдосвідчених грибників. Враховуючи тенденцію порушення екологічної ситуації, накопичування в грибах токсичних речовин, можливість зміни зовнішнього виду грибів та набуття отруйних властивостей, сумну статистику отруєнь, медики рекомендують взагалі не вживати дикорослі гриби в їжу.

title

 

Ось і пролунав шкільний дзвінок і для тисяч дітей розпочався черговий, а для декого – перший, навчальний рік.

Передбачливі батьки готувались до нього завчасно, прискіпливо вибираючи для дитини шкільний одяг, взуття, спортивну форму, шкільне приладдя.