vikonvlada

 1. Про погодження річного плану ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго» на 2020 рік.
 2. Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення по Зміївській ТЕС ПАТ «Центренерго» на 2020 рік.
 3. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради змін до селищного бюджету на 2020 рік.
 4. Про подання на затвердження Комсомольської селищної ради змін та доповнень до Заходів на 2020 рік до Програми соціально-економічного розвитку Комсомольської селищної ради на 2020-2024 роки.
 5. Про Положення про обробку та захист персональних даних, володільцем яких є Комсомольська селищна рада.
 6. Про умови послаблення карантинних обмежень на території Комсомольської селищної ради.
 7. Про зміну наймача квартири № ** б. *** по вул. Спортивній у смт. Слобожанське.
 8. Про передачу житлового приміщення у гуртожитку за адресою: смт. Слобожанське, вул. Енергетиків, буд*** кім. *** у приватну власність гр. ****
 1. Про надання згоди на реєстрацію місця проживання гр. ****
 2. Про надання житлового приміщення.
 3. Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***
 4. Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***

Додаткові питання:

 1. Про подання на затвердження Комсомольської селищної ради змін та доповнень до Заходів на 2020 рік до Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Комсомольської селищної ради на 2020-2024 роки.
 2. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція зелених насаджень з використанням їх рекреаційних можливостей у селищі Благодатне Зміївського району Харківської області».