Питання, включені для розгляду на засіданні виконавчого комітету Комсомольської селищної ради від 27 cерпня 2019 року
Про звільнення сім’ї ***. від плати за харчування її дитини в Слобожанському ДНЗ (ясла-садок) №3.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Комсомольської селищної ради «Про організацію громадських робіт у 2019 році» від 16 квітня 2019 року № 120.
Про створення 2-х інклюзивних груп у комунальному закладі Слобожанський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 7 «Колосок» Комсомольської селищної ради.
Про зміну наймача квартири №** б. №*** по вул. Лермонтова смт. Слобожанське.
Про надання житлового приміщення.
Про надання одноразової адресної грошової допомоги.
Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***
Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***
Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***
Про накладення адміністративного стягнення на гр. **
Про накладення адміністративного стягнення на гр. ***
Про накладення адміністративного стягнення на гр. **
Про створення комісії з питань передачі майна.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Комсомольської селищної ради «Про створення комісії з питань передачі майна: основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, малоцінних, швидкозношуваних предметів та інших товарно-матеріальних цінностей дошкільних навчальних закладів № 4 та № 6» від 25 червня 2019 року № 183.
Незабаром настане найспекотніша пора року – літо. Високі температури та тривала відсутність дощів перетворюють рослинність на сухостій, який спалахує від найменшої іскри. Найчастіша причина виникнення пожеж — це людська недбалість: розведення багать, кинуті недопалки, спалювання сміття. Що несе за собою негативні наслідки не тільки для навколишнього середовища, але і для об’єктів енергетичної інфраструктури, які можуть бути пошкоджені внаслідок виникнення пожежі.
Африканська чума свиней (АЧС)— це небезпечна хвороба, яка вражає свиней. Вона швидко поширюється і може призвести до загибелі всього поголів’я. Ліків і вакцини від неї немає, тому головне —не допустити її появи.
На виконання Операційного плану заходів з реалізації у 2026-2028 роках Стратегії зайнятості населення України на період до 2030 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.01.2026 № 92-р, та з метою реалізації повноважень, передбачених Положенням про Державну службу України з питань праці, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 № 96, реалізації положень Національного плану спільних заходів щодо зниження рівня незадекларованої праці та виробничого травматизму на 2026 рік Державна служба України з питань праці та її територіальні органи у період з 01.05.2026 по 31.05.2026 проводять інформаційну кампанію «Трудовий договір: Твій пасок безпеки у світі праці».
Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області інформує громадян щодо основних вимог під час переміщення харчових продуктів для власного споживання через митний кордон України.
Слобожанська міська рада повідомляє, що 14 травня 2026 року о 9.00 за адресою: вул. Миру, 7, м. Слобожанське, Чугуївський район, Харківська область, відбудеться засідання Комісії з розгляду питань щодо надання допомоги для вирішення житлового питання окремим категоріям внутрішньо переміщених осіб, що проживали на тимчасово окупованій території, при Слобожанській міській раді.
8 травня — День Пам’яті та Примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це день глибокої шани до всіх, хто боронив рідну землю, боровся за свободу та мир, віддав своє життя за майбутнє наступних поколінь.