vikonvlada

  1. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради змін до селищного бюджету на 2018 рік.
  2. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради змін та доповнень до Заходів на 2018 рік до Програми соціально-економічного розвитку Комсомольської селищної ради на 2016-2019 роки.
  3. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради змін та доповнень до додатку №2 рішення XIX сесії Комсомольської селищної ради VII скликання від 23 лютого 2017 року № 380 – VII «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Комсомольської селищної ради на 2017-2018 роки».
  4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Комсомольської селищної ради «Про створення комісії з обстеження зелених насаджень у населених пунктах на території Комсомольської селищної ради» від 27 листопада 2015 року № 171.
  5. Про стан виконання заходів, організації роботи щодо соціального захисту дітей, запобіганню дитячій бездоглядності по Комсомольській селищній раді за 2018 рік.
  6. Про присвоєння поштової адреси.
  7. Про продовження дії дозволу №2 на розміщення зовнішньої реклами ФОП ***
  8. Про продовження дії дозволу №3 на розміщення зовнішньої реклами ФОП ***
  9. Про надання одноразової адресної грошової допомоги.
  10. Про накладення адміністративного стягнення на гр. **
  11. Про накладення адміністративного стягнення на гр. **
  12. Про накладення адміністративного стягнення на гр. **
  13. Про накладення адміністративного стягнення на гр. **
  14. Про накладення адміністративного стягнення на гр. **

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДОКУМЕНТУ

Facebook post   12

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ ТА ПЛАН ЗАХОДІВ НА 2026-2027 РОКИ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ  ГРОМАДИ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ

Переглянути

Протокол № 79 засідання LХXIX сесії Слобожанської міської ради VIII скликання Чугуївського району Харківської області

протоколи сесій

Детальніше...

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі від 26 грудня 2025 року

Предмет закупівлі

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)) 

Детальніше...

Стратегія розвитку Слобожанської міської територіальної громади на період до 2027 року

pic 45

Переглянути

Свята без салютів: чому в Україні заборонено використовувати феєрверки під час воєнного стану

pic 44

В Україні під час дії воєнного стану чинить сувора заборона на використання піротехнічних виробів, зокрема салютів, феєрверків, петард та інших засобів, що створюють світлові та звукові ефекти. Це правило діє на всій території країни - і для його порушення передбачено як адміністративну, так і кримінальну відповідальність для громадян та юридичних осіб.

Детальніше...

Засідання LXXIX сесії Слобожанської міської ради VIII скликання 25.12.2025 року

План заходів на 2026-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Слобожанської міської територіальної громади на період до 2027 року

pic 43

Переглянути

Спільне засідання постійних депутатських комісій Слобожанської міської ради від 25.12.2025 року

Відомість голосування голови та депутатів міської ради на засіданні LXXIX cесії Слобожанської міської ради VIII скликання від 25 грудня 2025 року

Відомості голосування

від "25" грудня 2025 року

Детальніше...

Безоплатні освітні програми та консультації для підприємців!

pic 42

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності, у тому числі суб’єктів малого та середнього бізнесу, а також інших виробників, що здійснюють діяльність на території Слобожанської територіальної громади!

В умовах воєнного стану, обмеженості внутрішнього споживчого ринку та постійної потреби у зміцненні фінансово-економічної стійкості держави особливої актуальності набуває розвиток експорту українських товарів, у тому числі шляхом виходу вітчизняних виробників на міжнародні електронні торговельні платформи (Amazon, Etsy, eBay та інші).

Міністерством цифрової трансформації України спільно з державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» реалізується національний проєкт «Дія. Бізнес», у межах якого вже створено та функціонує комплекс безоплатних освітніх програм, консультацій і практичних матеріалів, спрямованих на підтримку підприємців у питаннях експорту та міжнародної електронної комерції.

 

Детальніше...