vikonvlada

 1. Про встановлення скоригованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надає КП «Комунальник» для різних груп споживачів.
 2. Про затвердження штатного розпису КП «Комунальник» з 01.07.2018 року.
 3. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради змін до селищного бюджету на 2018 рік.
 4. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради змін та доповнень до Заходів на 2018 рік до Програми соціально-економічного розвитку  Комсомольської селищної ради на 2016 - 2019 роки.
 5. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради Програми виявлення, локації та ліквідації вогнищ карантинних рослин на території Комсомольської селищної ради на 2018-2022 роки
 6. Про подання на затвердження сесії Комсомольської селищної ради Заходів на 2018 рік до Програми виявлення, локації та ліквідації вогнищ карантинних рослин на території Комсомольської селищної ради на 2018-2022 роки.
 7. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Будівництво гостьових автопарковок у житлових кварталах смт. Слобожанське».
 8. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт будівлі Слобожанського ДНЗ (ясла-садок) №7 «Колосок», розташованого за адресою: Харківська область, Зміївський район, смт. Слобожанське, вул. Лермонтова, 29-а».
 9. Про звільнення малозабезпеченої сім’ї ***. від плати за харчування її дітей, які відвідують Слобожанський ДНЗ (ясла-садок) №7 «Колосок».
 10. Про передачу житлового приміщення у гуртожитку за адресою: смт. Слобожанське, вул. ****, кім. ** у приватну власність громадянам ***., ***.
 11. Про взяття на квартирний облік.
 12. Про присвоєння окремої адреси нежитловій будівлі-гаражу (інвентаризаційна справа №281)
 13. Про присвоєння окремої адреси нежитловій будівлі-гаражу (інвентаризаційна справа №282)
 14. Про присвоєння окремої адреси нежитловій будівлі-гаражу (інвентаризаційна справа №285)
 15. Про накладення адміністративного стягнення на гр.**
 16. Про накладення адміністративного стягнення на гр. **
 17. Про накладення адміністративного стягнення на гр. **
 18. Про накладення адміністративного стягнення на гр. **
 19. Про надання дозволу гр. ****. на переведення в нежитловий фонд житлового приміщення за адресою: вул. Дружби, **, кв. **, смт.Слобожанське.