GerbUkraine

УКРАЇНА

КОМСОМОЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Зміївського району Харківської області

XIV сесія VII скликання

РІШЕННЯ

03    листопада   2016 року №308-VII

Про внесення змін та доповнень до Положення

про порядок передачі в оренду  майна,  що є

комунальною власністю територіальної громади

Комсомольської селищної ради, затвердженого рішенням

XLVIII сесії Комсомольської селищної ради VI скликання

від 11 квітня 2013року, № 657-VI.
 

 

З метою упорядкування питаннь щодо передачі в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади Комсомольської селищної ради, відповідно до п.п. 31, 43 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни та доповнення до Положення про порядок передачі в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади Комсомольської селищної ради, затвердженого рішенням XLVIII сесії Комсомольської селищної ради VI скликання від 11 квітня 2013року, № 657-VI (далі за текстом - Положення), а саме:

1.1. Доповнити Положення розділом VII. «Порядок надання Орендарю згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна».

1.2. Розділ VII. «Прикінцеві положення» вважати розділом VIII цього Положення.

2.  Відредактований у відповідності до цього рішення текст Положення про порядок передачі в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади Комсомольської селищної ради, затвердженого рішенням XLVIII сесії Комсомольської селищної ради VI скликання від 11 квітня 2013року, № 657-VI додається.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії: з питань планування бюджету, фінансів, підприємницької діяльності, соціального захисту, праці, торгівлі, громадського харчування та сфери послуг (голова комісії – Сілаєва В.А.). та мандатну, з питань депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку (голова комісії – Кишинський В.М.).

 

Комсомольський селищний голова Д.М. Діхтяр

 

Завантажити текст рішення

 

Додаток 1 до рішення  XLVIII сесії

Комсомольської селищної ради VI скликання

від «11»  квітня   2013року, №  657-VI

(в новій редакції, відповідно до рішення XIII сесії

  селищної ради VII скликання від 29.09.2016р.,

№ 268-VII та рішення XIV сесії

селищної ради VII скликання від 03.11.2016р.,№ 308-VII)

Текст додатку