Proekt rishen

 1. Про внесення змін до рішення ІІІ сесії Слобожанської селищної ради VІІI скликання від 22.12.2020 року №56 - VІІI «Про селищний бюджет на 2021 рік».
 2. Про затвердження Актів приймання-передачі майна закладів освіти, що передаються зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Зміївського району до комунальної власності Слобожанської селищної ради закладів освіти.
 3. Про затвердження Передавальних актів розформованих територіальних громад.
 4. Про передачу комунального майна фінансовому управлінню Слобожанської селищної ради.
 5. Про створення Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області.
 6. Про створення Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області.
 7. Про затвердження нової редакції Статуту Слобожанського ЗДО № 1 та забезпечення внесення змін до Єдиного державного реєстру.
 8. Про затвердження нової редакції Статуту Слобожанського ЗДО № 3 та забезпечення внесення змін до Єдиного державного реєстру.
 9. Про затвердження нової редакції Статуту Слобожанського ЗДО № 4 та забезпечення внесення змін до Єдиного державного реєстру.
 10. Про затвердження нової редакції Статуту Слобожанського ЗДО № 7 та забезпечення внесення змін до Єдиного державного реєстру.
 11. Про затвердження нової редакції Статуту Комунального Підприємства Комунального Закладу «Слобожанський селищний Палац культури».
 12. Про затвердження нової редакції Статуту ЗДО селища Донець та забезпечення внесення змін до Єдиного державного реєстру.
 13. Про затвердження нової редакції Статуту КП «Донець» та забезпечення внесення змін до Єдиного державного реєстру.
 14. Про укладання контракту з директором Лиманського ЗДО «Казка».
 15. Про укладання контракту з директором Шелудьківського ЗДО «Веселка».
 16. Про призначення тимчасово виконуючого обов’язки директора КЗ «Шелудьківський БК».
 17. Про затвердження комплексної Програми «Молодь Слобожанської громади» на 2021 – 2025 роки.
 18. Про схвалення проєкту договорів про співробітництво територіальних громад у формі делегування виконання окремих завдань.
 19. Про внесення змін до рішення V сесії Слобожанської селищної ради VIІ скликання «Про встановлення вартості харчування дітей та батьківської плати у закладах дошкільної освіти Слобожанської селищної ради» від 21 січня 2021 року № 136- VIІІ.
 20. Про передачу об’єктів права комунальної власності в тимчасове користування для надання первинної медичної допомоги та здійснення управління медичним обслуговуванням населення Слобожанської селищної ради.
 21. Про внесення змін до Заходів на 2021 рік до Програми розвитку охорони здоров’я на території Слобожанської селищної ради на 2021-2025 роки.
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр..Кущ Л.А.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр..Штепулі І.В.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр..Холодняка В.Б.
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр..Борута О.І.
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр..Муштай Н.Ф.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.. гр..Машагатовій С.О.
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр..Грошевого В.П.
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр..Гетманській В.К..
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр..Асєєву В.І.
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр..Курочки В.В.
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр..Пятко Л.В.
 33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Маковецькому Є.В.
 34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Пухачу В.С.
 35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ліщуку М.О.
 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Омельченко А.О.
 37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Єпіка П.В.
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки невитребуваної частки (паю) № 33 реформованого КСП «Скрипаївське» та надання в тимчасове користування на умовах оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва СФГ «Дельта».
 39. Про виділення в натурі (на місцевості) і передачу у власність земельної частки (паю) реформованого КСП «Донецьке» гр. Роскошному О.Ю.
 40. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки за кадастровим номером 6321755600:01:002:0019.
 41. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в тимчасове користування на умовах оренди за рахунок земель комунальної власності сільськогосподарського призначення гр.Білевіч М.Г.
 42. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кузубову В.О.
 43. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів гр. Сіверчуку С.М.
 44. Про розгляд заяви Решетняка М.І. щодо укладення договору оренди земельної ділянки за кадастровим номером 6321782704:01:005:0023 на новий строк.
 45. Про розгляд заяви ФО-П Мєх І.В. щодо укладення договору оренди земельної ділянки за кадастровим номером 6321755600:01:003:0010 на новий строк.
 46. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади Слобожанської селищної ради з державної власності земельної ділянки сільськогосподарського  призначення.
 47. Про внесення змін до рішення ІІІ сесії Слобожанської селищної ради VІІІ скликання від 22.12.2020 року № 109 - VІІІ «Про прийняття у комунальну власність територіальної громади Слобожанської селищної ради з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення».
 48. Про передачу нежитлових приміщень будівлі комунальної власності територіальної громади Слобожанської селищної ради в тимчасове користування відділам та управлінню Слобожанської селищної ради.
 49. Про передачу нежитлових приміщень будівлі комунальної власності територіальної громади Слобожанської селищної ради в постійне користування відділу культури, туризму, молоді та спорту Слобожанської селищної ради.
 50. Про передачу нежитлових приміщень будівлі комунальної власності територіальної громади Слобожанської селищної ради в постійне користування відділу культури, туризму, молоді та спорту Слобожанської селищної ради.
 51. Про затвердження Актів приймання-передачі  майна (Слобожанської музичної школи), що передаються  зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Зміївського району до комунальної власності Слобожанської селищної ради закладів освіти.
 1. Про внесення змін до рішення І сесії Слобожанської селищної ради VІІI скликання «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів» від 01 грудня 2020 року №16 – VІІI.
 2. Про надання згоди на прийняття та прийняття з комунальної власності Зміївської територіальної громади у комунальну власність територіальної громади Слобожанської селищної ради обладнання стоматологічних кабінетів.
 3. Про затвердження Порядку та нормативу відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств, що підлягає сплаті до загального фонду бюджету Слобожанської селищної ради.
 4. Про визначення одержувача бюджетних коштів.
 5. Про затвердження фактичної мережі закладів дошкільної, загально середньої освіти та установ освіти Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області.
 6. Про результати діяльності прокуратури на території Слобожанської селищної ради.