Зміст статті

GerbUkraine

УКРАЇНА

КОМСОМОЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Зміївського району Харківської області

ІV сесія  VIІ  скликання

РІШЕННЯ

від  25 грудня 2015 року  № 59 - VIІ

Про затвердження Програми культурно-мистецьких заходів Комсомольської селищної ради на 2016-2019 роки

                                           

 

Відповідно до п. 22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в України» Комсомольська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Програму культурно - мистецьких заходів Комсомольської селищної ради на 2016-2019 роки (додається).
  2. Затвердити Заходи на 2016 рік до Програми культурно - мистецьких заходів Комсомольської селищної ради на 2016-2019 роки (додаток № 2).
  3. Контроль за виконанням  даного рішення покласти  на  постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності, соціального захисту, праці, торгівлі, громадського харчування та сфери послуг (голова комісії  Сілаєва В.А.)

 

Комсомольський селищний голова                                                                           

Д.М. Діхтяр

 

Завантажити текст рішення

Шановні жителі Слобожанської громади! Слобожанська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань!

Facebook post   10Шановні жителі Слобожанської громади!

Слобожанська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань з питань:

Детальніше...

Послуга раннього втручання

Герої не вмирають!

Шевченко Дмитро Васильович

Шевченко Дмитро Васильович
14.06.2000 - 04.11.2025

Центр розвитку інновацій спільно з ГО «Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» запрошує підприємців та власників малого і середнього бізнесу долучитися до циклу онлайн-вебінарів

Facebook post   10Центр розвитку інновацій спільно з ГО «Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» запрошує підприємців та власників малого і середнього бізнесу долучитися до циклу онлайн-вебінарів, які відбуваються у межах проекту «Інновації та цифрова трансформація для розвитку й масштабування бізнесів ветеранів, їхніх сімей, жіночого бізнесу та молодіжних стартапів».

Детальніше...

Маркування «дитячий» не завжди означає корисний

Facebook post   12Яскрава упаковка з мультяшними персонажами, «натуральні інгредієнти» й — оманливе відчуття безпеки. Це все про продукти «для дітей» у наших супермаркетах.

Багато хто переконаний: «дитяче» — автоматично корисне. Але насправді це не завжди так. Велика кількість солі може «ховатися» у сосисках для дітей, сирках чи снеках. І це проблема, адже організм дитини значно чутливіший до надлишку солі.
Всесвітня організація охорони здоров’я радить дорослим не перевищувати 1 чайну ложку солі на день (до 5 грамів): https://lnk.ua/R4aMMKy4J.

Детальніше...

Одноразова адресна грошова допомога мешканцям Слобожанської міської ради

Materialna dopomoga

Надання одноразової адресної грошової допомоги громадянам, які зареєстровані на території Слобожанської міської ради та опинилися в скрутних життєвих обставинах з різних причин, постійно розглядається на засіданнях комісії з розгляду питань, пов’язаних з наданням одноразової адресної грошової допомоги відповідно до Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги громадянам Слобожанської селищної ради.

Детальніше...

Повідомлення про намір встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуг з постачання теплової енергії КП «Господар-2» Слобожанської міської ради Чугуївського району Харківської області споживачам комунальних п

Facebook post   10

Формування на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії здійснюється відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року №869 зі змінами (далі – Порядок 869).

Детальніше...

Додаткова соціальна підтримка членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України

Facebook post   23

Відділ соціального захисту населення Слобожанської міської ради інформує, що на виконання Порядку використання коштів обласного бюджету на виплату щомісячної адресної грошової допомоги для покриття витрат на оплату житлово-комунальних послуг членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, затвердженого рішенням XXII сесії VIII скликання Харківської обласної ради від 10.04.2024 № 835-VIII, сформований список отримувачів щомісячної адресної допомоги членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України за жовтень 2025 рокуна 41 особу згідно з поданими заявами та інформацією, отриманою від Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області.

Детальніше...

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету від 05 листопада 2025 року

Паспорти бюджетних програм

Детальніше...

Проекти рішень, які планується винести на розгляд LХXVII сесії VІІІ скликання

проєкти рішень

Детальніше...