rishenjaradi

 1. Про затвердження плану роботи Слобожанської селищної ради на 2021 рік.
 2. Про затвердження звіту «Про виконання селищного бюджету за 2020 рік».
 3. Про внесення змін до рішення ІІІ сесії Слобожанської селищної ради VІІI скликання від 22.12.2020 року №56 - VІІI «Про селищний бюджет на 2021 рік».
 4. Про виплату матеріальної допомоги та винагороди.
 5. Про затвердження Актів приймання-передачі майна сільських рад реорганізованих шляхом приєднання до Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області.
 6. Про передачу комунального майна Слобожанському відділу освіти.
 7. Про передачу комунального майна Слобожанському відділу культури, туризму, молоді та спорту.
 8. Про передачу комунального майна КП «Комунальник».
 9. Про прийняття комунального майна від ЗДО селища Донець та передачі його Слобожанському відділу освіти.
 10. Про встановлення вартості харчування учнів у закладах освіти Слобожанської селищної ради.
 11. Про встановлення вартості харчування дітей та батьківської плати у закладах дошкільної освіти Слобожанської селищної ради.
 12. Про внесення змін до рішення ІV сесії Слобожанської селищної ради VІІІ скликання від 14.01.2021 року №122- VІІІ «Про створення постійно діючої комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності в сфері оцінки земель для проведення конкурсу щодо виконання робіт з експертної грошової оцінки земель»
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр.Кузьміну М.М.
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Вітченко О.П.
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Биканову Б. М.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Пісковацькій І.В.
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.Кравець В.О.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  гр..Брисіну С.В.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  гр..Кочко Ю.В.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  гр..Божко Г.Я.
 21. Про виділення в натурі (на місцевості) і передачу у власність земельної частки (паю) реформованого КСП «Скрипаївське» гр. Гурі С.М. та гр.Багдасарян Н.М.
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  гр..Жидкову П.М.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  гр..Стриженко Г.В.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  гр.Мироненко Л.С.
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Ілюхіну Є.Ю.
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Горбуновій К.В.
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бєлявцеву М.П.
 28. Про розгляд заяви Мельника В.С. щодо укладення договору оренди земельної ділянки за кадастровим номером 6321755600:01:005:0022 на новий строк.
 29. Про розгляд заяви фізичної особи-підприємства Проценко І.О.
 30. Про внесення змін до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань щодо представника Слобожанської селищної ради.
 31. Про затвердження нової редакції Статуту КП «Комунальник»
 32. Про прийняття до комунальної власності Слобожанської селищної ради зелених насаджень (дерев) та передачу їх на баланс КП «Комунальник».
 33. Про внесення змін до рішення ІІІ сесії Слобожанської селищної ради Зміївського району Харківської області VІIІ скликання «Про зміну засновника та перейменування Слобожанського ліцею № 1 Зміївської районної ради Харківської області» від 22 грудня 2020 року №77-VІIІ
 34. Про внесення змін до рішення ІІІ сесії Слобожанської селищної ради Зміївського району Харківської області VІIІ скликання «Про зміну засновника та перейменування Комунального закладу «Шебелинська загальноосвітня школа I-III ступенів Зміївської районної ради Харківської області» від 22 грудня 2020 року № 81-VІIІ
 35. Про внесення змін до рішення ІІІ сесії Слобожанської селищної ради Зміївського району Харківської області VІIІ скликання «Про зміну засновника та перейменування Комунального закладу «Геніївська загальноосвітня школа I-II ступенів Зміївської районної ради Харківської області» від 22 грудня 2020 року № 83- VІIІ
 36. Про внесення змін до рішення ІІІ сесії Слобожанської селищної ради Зміївського району Харківської області VІIІ скликання «Про зміну засновника та перейменування Комунального закладу «Геніївська загальноосвітня школа I-III ступенів імені Героя Радянського Союзу Івана Івановича Протопопова Зміївської районної ради Харківської області» від 22 грудня 2020 року № 85-VІIІ
 37. Про внесення змін до рішення ІІІ сесії Слобожанської селищної ради Зміївського району Харківської області VІIІ скликання «Про зміну засновника та перейменування Комунального закладу «Нижньобишкинська загальноосвітня школа I-II ступенів Зміївської районної ради Харківської області» від 22 грудня 2020 року № 87-VІIІ
 38. Про внесення змін до рішення ІІІ сесії Слобожанської селищної ради Зміївського району Харківської області VІIІ скликання «Про зміну засновника та перейменування Комунального закладу «Скрипаївська загальноосвітня школа I-III ступенів імені Героя Радянського Союзу Миколи Федоровича Паська Зміївської районної ради Харківської області» від 22 грудня 2020 року № 89-VІIІ
 39. Про внесення змін до рішення ІІІ сесії Слобожанської селищної ради Зміївського району Харківської області VІIІ скликання «Про зміну засновника та перейменування Комунального закладу «Лиманська загальноосвітня школа I-III ступенів Зміївської районної ради Харківської області» від 22 грудня 2020 року № 91-VІIІ
 40. Про внесення змін до рішення ІІІ сесії Слобожанської селищної ради Зміївського району Харківської області VІIІ скликання «Про зміну засновника та перейменування Комунального закладу «Шелудьківський ліцей імені Героя Радянського Союзу Юхима Єгоровича Кравцова Зміївської районної ради Харківської області» від 22 грудня 2020 року № 93-VІIІ
 41. Про внесення змін до Заходів на 2021 рік до Програми розвитку охорони здоров’я на території Слобожанської селищної ради на 2021 -2025 роки.
 42. Про затвердження Положення про уповноважених осіб Слобожанської селищної ради та визначення уповноважених осіб Слобожанської селищної ради.
 43. Про деякі питання сплати орендної плати за комунальне майно територіальної громади Слобожанської селищної ради під час дії карантину