ZAKUPIVLYA

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

 (відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів»  (зі змінами))

 

1

Замовник

СЛОБОЖАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

2

Назва предмету закупівлі

Код ДК 021-2015 : 50720000-8 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення

3

Вид процедури

Відкриті торги з особливостями (повторно)

4

Дата оголошення

23 лютого 2023 року

5

Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг

до 15 квітня 2023 року

6

Обсяг закупівлі

1 послуга

7

Ідентифікатор закупівлі

UA-2023-02-23-009223-a 

8

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості  предмета закупівлі

622 300,00 грн.( шістсот двадцять дві тисячі триста грн. 00 коп),  у тому числі ПДВ.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі визначена на підставі розрахун-ків з урахуванням запланованих поточних завдань замовника на 2023 рік .

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена (розрахована) методом порівняння ринкових цін.

9

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення визначено відповідно до рішення XXXI  сесії VIII скликання від 20.01.2023 р №1441- VIII

10

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Роботи повинні виконуватись з дотриманням ДСТУ, ДБН (в т.ч. ДБН А.3.1-5:2016 «Організація будівельного виробництва» та ДБН А.3.2-2-2009 «Система стандартів безпеки праці. Охорона праці і промислова безпека в будівництві. Основні положення»), НПАОП, Правил електро- та пожежної безпеки, Охорони праці та інших нормативних документів, що діють на території України. Роботи і матеріальні ресурси, що використовуються для їх виконання, повинні відповідати державним стандартам, будівельним нормам (в т.ч. ДБН В.2.2-9:2018 «Будинки і споруди. Громадські будинки та споруди. Основні положення», ДБН В.1.1-7:2016«Пожежна безпека об’єктів будівництва. Загальні вимоги»), Державним санітарним правилам і нормам та іншим нормативним документам, про що у складі тендерної пропозиції має бути наданий відповідний гарантійний лист.

Для розрахунку вартості реконструкції учасниками застосовуються ціни на матеріали, що склалися в регіоні на відповідну продукцію на момент підготовки своєї пропозиції.

Всі матеріали, обладнання і роботи, включені у тендерну пропозицію, повинні повністю відповідати міжнародним і вітчизняним правилам і стандартам. Ціни на роботи і матеріально-технічні ресурси повинні бути економічно обґрунтованими.

Виконавець повинен мати можливість повністю виконати роботи за свій рахунок із власних матеріалів, оплата за виконані роботи здійснюється після остаточного виконання робіт. Виконавець надає гарантійний термін на виконані роботи 36 місяців з дня підписання акту виконаних робіт. Гарантійний термін на матеріали, вироби, конструкції та обладнання, які були застосовані при виконанні робіт на об’єкті, встановлюється у відповідності з вимогами чинного законодавства та згідно гарантії заводу-виробника. Виконавець повинен забезпечити виконання послуг власною робочою силою та матеріально-технічним забезпеченням відповідно до чинних нормативних документів, техніки безпеки.

В період заміни труб з металевих на поліпропіленові або ПВХ забороняється змінювати внутрішній діаметр труб (якщо це не передбачено проектом), використовувати вироби з вторинної сировини. 

Виконувати роботи з труб високого тиску.