Черговий етап видачі гуманітарної допомоги в Слобожанській ТГ
Оголошення
З 11 липня 2022 року по 22 липня 2022 року з 8.30 до 16.00 години (вихідні субота, неділя, перерва з 12.00 до 13.00 год.) буде видаватися гуманітарна допомога для зареєстрованих та внутрішньо переміщених осіб, а саме: 2,5 кг муки на кожну особу, яка знаходиться на даний час на території громади.
Допомогу на всю сім’ю може отримати один із членів родини, при умові наявності усіх оригіналів паспортів або свідоцтва про народження дитини.
Гуманітарну допомогу можна отримати:
жителі смт. Слобожанське – у Палаці культури (вхід від магазину «Посад» та кафе «Піцерія»,
жителі інших населених пунктів - у пунктах видачі попередньої гуманітарної допомоги.
Рішення виконавчого комітету №223 Про надання згоди на тимчасове застосовування комунальним підприємством «Комунальник» тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів с-ща Донець
Громадська організація «Українська асоціація фінансових керівників» запускає безоплатний онлайн-курс по налаштуванню і постановці управлінського обліку і фінансових відділів в компаніях для українців. Курс практичний і побудований на реальних кейсах, шаблонах і фреймворках, містить текстові матеріали, тести та вправи. Ми отримуємо багато запитів від мікро і малого бізнесу по цим питанням і коли вони вже приходять до нас, то ми виправляємо те, що було сформовано неправильно і те, що вже принесло збитки, саме тому ми хочемо допомогти підприємцям і управлінцям на старті не допускати самих розповсюджених помилок. Курс безоплатний для всіх українців.
Структура курсу: Всього курс складається з 10 уроків.
Громадська організація «ЧОЙС31 ФУНДАЦІЯ» у партнерстві з Мінекономіки запускає безоплатний онлайн-курс із системного маркетингу «Маркетологія» для українців. Курс практичний і побудований на реальних кейсах, шаблонах і фреймворках, містить текстові матеріали, тести та вправи.
Це одна з найбільших бригад ЗСУ з 25-річною історією. Її воїни обороняли та звільняли Харківщину у 2022 році, брали участь у боях на Донецькому та Куп’янському напрямках.
У них - молоді командири, чіткі завдання та сучасне екіпірування.