06

 Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що порядок ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб – підприємців, у тому числі платників єдиного податку затверджений наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2021 № 496 (далі – Порядок № 496) визначає правила ведення обліку товарних запасів та поширюється на фізичних осіб – підприємців, у тому числі платників єдиного податку (далі – ФОП), які відповідно до Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265) зобов’язані вести облік товарних запасів та здійснювати продаж лише тих товарів, що відображені в такому обліку, та осіб, які фактично здійснюють продаж товарів (надання послуг) та/або розрахункові операції в місці продажу (господарському об’єкті) такого ФОП.

Пунктом 1 розд. II Порядку № 496 встановлено, що облік товарних запасів здійснюється ФОП шляхом постійного внесення до Форми ведення обліку товарних запасів (далі – Форма обліку) інформації про надходження та вибуття товарів на підставі первинних документів, які є невід’ємною частиною такого обліку.

При цьому ФОП, яка здійснює діяльність у декількох місцях продажу (господарських об’єктах), веде облік товарних запасів також за кожним окремим місцем продажу (господарським об’єктом) на підставі первинних документів, які підтверджують отримання товарів такою ФОП або окремим місцем продажу (господарським об’єктом), та/або первинних документів на внутрішнє переміщення товарів між ФОП та його окремими місцями продажу (господарськими об’єктами). Первинні документи на внутрішнє переміщення товарів є невід’ємною частиною такого обліку.

Первинні документи, на підставі яких внесено записи до Форми обліку, є обов’язковими додатками до такої форми. Внесення даних до Форми обліку щодо надходження товарів на підставі первинних документів здійснюється до початку їх реалізації.

Герої не вмирають!

Міняйло Олександр Володимирович

Міняйло Олександр Володимирович

26.10.1989 - 22.04.2026

Щодо плати за абонентське обслуговування за комунальну послугу з управління побутовими відходами (операції збирання, перевезення та захоронення ПВ) на території Слобожанської територіальної громади

Facebook post   12

ПОВІДОМЛЕННЯ

споживачам послуги з управління побутовими відходами

щодо плати за абонентське обслуговування за комунальну послугу з управління побутовими відходами (операції збирання, перевезення та захоронення ПВ) на території Слобожанської територіальної громади

Плата за абонентське обслуговування - це окрема, обов'язкова щомісячна плата за обслуговування договору, яка не залежить від обсягу вивезених відходів, і покриває витрати виконавця, пов’язані з укладанням договору про надання послуги з управління побутовими відходами, нарахуванням та стягненням плати за вищевказану послугу, друкування квитанцій та інші витрати виконавця з обслуговування абонентів.

Детальніше...

Протокол спільного засідання постійних депутатських комісій від 21 квітня 2026 року

протоколи комісій

Детальніше...

Рішення виконавчого комітету Слобожанської міської ради від 21 квітня 2026 року

Рішення виконкому

ПИТАННЯ, ВКЛЮЧЕНІ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ НА

ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

21 квітня 2026 рік

Детальніше...

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі від 23 квітня 2026 року

Предмет закупівлі

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

 (відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів»  (зі змінами))

Детальніше...

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі від 23 квітня 2026 року

Предмет закупівлі

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

 (відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів»  (зі змінами))

Детальніше...

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету від 21 квітня 2026 року

Паспорти бюджетних програм

Детальніше...

Герої не вмирають!

Ночевний Дмитро Валерійович

Ночевний Дмитро Валерійович

05.05.1978 - 05.03.2026

Роз'яснення для власників/орендарів пунктів евакуацїї щодо отримання компенсацїї за комунальні послуги

dlya novosty

Головне управління Пенсійного фонду України в Харківській області інформує:

Детальніше...

Протокол № 86 засідання LХXXVI сесії Слобожанської міської ради VIII скликання Чугуївського району Харківської області

протоколи сесій

Детальніше...