[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2022/31012022/01 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

zahist child

 

{singplus rows=1, cols=1, width=900, height=800, alignment = center}2022/31012022/01{/singplus}

28.01.2022 року відбулося 2 засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Слобожанської селищної ради на чолі з головою селищної ради Дмитром Діхтярем.

На засідання комісії було розглянуто 8 питань: щодо доцільності влаштування малолітньої дитини до Зміївської гімназії №1 «Сузір'я»; надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав та надання висновку до суду; розгляд акту органу внутрішніх справ України  та закладу охорони здоров'я про підкинуту та знайдену дитину; розгляд листа КУ «Центр надання соціальних послуг»; призначення опікуна-піклувальника над дітьми-сиротами;  призначення відповідального за збереження житла та збереження права користування житловою площею за підопічними дітьми; про внесення змін до рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради «Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна».

В ході засідання були прийняті рішення по 8-ми вищезазначеним питанням з метою організації надання в межах компетенції допомоги дітям з родин.