До уваги жінок, які бажають займатись підприємницькою діяльністю або вже мають існуючий бізнес!
Естонська рада у справах біженців у співпраці з Благодійною організацією «Garage 48» та Запорізьким Благодійним фондом «Єдність за майбутнє» впроваджує Програму розширення можливостей жіночого підприємництва. Учасницями Програми можуть стати внутрішньо переміщені особи, жінки, які мають групу інвалідності чи членів родини з інвалідністю або належать до інших вразливих категорій населення.
У Програмі можуть взяти участь індивідуальні бізнес-заявки та жіночі команди (де більшість складають жінки) з новими мікро- та сімейними бізнесами або вже існуючою власною справою. Буде проведено дві окремі програми: одна – для нових і одна – для існуючих бізнесів.
Програма впроваджуватиметься з лютого по грудень 2022 року і включатиме: серію відкритих воркшопів для всіх бажаючих, дві інтерактивні підприємницькі програми, подання бізнес-ідей, гранти на підприємництво і менторську програму протягом шести місяців.
Реєстрація на відкриті воркшопи для всіх бажаючих:
Реєстрація бізнес-заявок для участі в Програмі підприємництва буде відкрита 19.02.2022.
Якщо Вас зацікавила можливість участі у Програмі, повідомте будь-ласка Зміївську районну філію Харківського обласного центру зайнятості за тел. (05747) 34932 та зареєструйтеся за вказаним посиланням.
Україна має одне з найвищих у Європі інтернет-покриттів — 93,8 % громадян мають доступ до мережі вдома, а 81 % українців переконані, що цифрові навички допомагають розвитку економіки.
Водночас попри те, що 93 % дорослих уже опанували базові цифрові навички, лише 38 % мають високий рівень цифрової грамотності. Саме тому ми традиційно оголошуємо листопад Місяцем цифрової грамотності. Це всеукраїнська ініціатива, яку проводить національний проєкт Дія.Освіта з 2021 року. Мета — навчити українців упевнено користуватися технологіями та підвищити рівень власної онлайн-безпеки.
Центр розвитку інновацій спільно з ГО «Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» запрошує підприємців та власників малого і середнього бізнесу долучитися до циклу онлайн-вебінарів, які відбуваються у межах проекту «Інновації та цифрова трансформація для розвитку й масштабування бізнесів ветеранів, їхніх сімей, жіночого бізнесу та молодіжних стартапів».
Яскрава упаковка з мультяшними персонажами, «натуральні інгредієнти» й — оманливе відчуття безпеки. Це все про продукти «для дітей» у наших супермаркетах.
Багато хто переконаний: «дитяче» — автоматично корисне. Але насправді це не завжди так. Велика кількість солі може «ховатися» у сосисках для дітей, сирках чи снеках. І це проблема, адже організм дитини значно чутливіший до надлишку солі. Всесвітня організація охорони здоров’я радить дорослим не перевищувати 1 чайну ложку солі на день (до 5 грамів): https://lnk.ua/R4aMMKy4J.
Надання одноразової адресної грошової допомоги громадянам, які зареєстровані на території Слобожанської міської ради та опинилися в скрутних життєвих обставинах з різних причин, постійно розглядається на засіданнях комісії з розгляду питань, пов’язаних з наданням одноразової адресної грошової допомоги відповідно до Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги громадянам Слобожанської селищної ради.
Формування на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії здійснюється відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року №869 зі змінами (далі – Порядок 869).
Відділ соціального захисту населення Слобожанської міської ради інформує, що на виконання Порядку використання коштів обласного бюджету на виплату щомісячної адресної грошової допомоги для покриття витрат на оплату житлово-комунальних послуг членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, затвердженого рішенням XXII сесії VIII скликання Харківської обласної ради від 10.04.2024 № 835-VIII, сформований список отримувачів щомісячної адресної допомоги членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України за жовтень 2025 рокуна 41 особу згідно з поданими заявами та інформацією, отриманою від Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області.