Які категорії фізичних осіб-підприємців платників єдиного податку зобов’язані застосовувати РРО та/або ПРРО з 01.01.2022 року.
Головне управління ДПС у Харківській області нагадує, що з 01.01.2022 року фізичні особи-підприємці платники єдиного податку ІІ-IV групи зобов’язані застосовувати РРО та/або ПРРО у випадку здійснення «розрахункових операцій» у розумінні Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 № 265/95-ВР.
Розрахункова операція – це приймання від покупця готівкових коштів, платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо за місцем реалізації товарів (послуг), видача готівкових коштів за повернутий покупцем товар (ненадану послугу), а у разі застосування банківської платіжної картки – оформлення відповідного розрахункового документа щодо оплати в безготівковій формі товару (послуги) банком покупця або, у разі повернення товару (відмови від послуги), оформлення розрахункових документів щодо перерахування коштів у банк покупця.
Фізичні особи-підприємці платники єдиного податку І групи з 01.01.2022 року не зобов’язані реєструвати та застосовувати РРО та/або ПРРО.
На виконання ст.75 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року №280/97-ВР, інформуємо про стан виконання заходів за І півріччя 2026 року Програми соціально – економічного розвитку Слобожанської міської територіальної громади Чугуївського району Харківської області на 2024 – 2027 роки
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує:
Мабуть, кожен хоча б раз стикався із ситуацією, коли після, здавалося б, цілком нормальної їжі раптом починає нудити, з’являється біль у животі, слабкість або підвищується температура. Багато хто називає це «щось не те з’їв», але насправді за такими симптомами може ховатися харчове отруєння.
З настанням спеки зростає актуальність питань безпеки на воді.
Лише протягом минулого тижня на Харківщині вода забрала життя 7 людей. А від початку літнього періоду на водних об’єктах загинуло вже 22 особи, серед них — 2 дітей.