Щодо комплектування груп у Харківському ЦПТО ДСЗ у грудні 2021 року
Шановні громадяни!
У грудні в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за адресою: м. Дергачі, вул. Наукова,1, відбудеться посадка груп на навчання:
«В’язальник трикотажних виробів та полотна» - навчання з 02.12.2021 по 09.06.2022;
«Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, категорія А1» - навчання з 13.12.2021 по 08.07.2022;
«Токар» - навчання з 14.12.2021 по 06.06.2022;
«Штукатур» - навчання з 16.12.2021 по 13.04.2022;
«Касир торговельного залу» - навчання з 23.12.2021 по 06.06.2022;
«Манікюрник» - навчання з 28.12.2021 по 11.04.2022.
Для зарахування на навчання за усіма професіями слухачам обов’язково мати медичну довідку форми 086/0. Наявність санітарної книжки для зарахування на навчання за професіями «Касир торговельного залу» та «Манікюрник» обов’язкова.
Місцями в гуртожитках слухачі будуть забезпечені.
Якщо Вас зацікавила можливість професійного навчання за цими професіями, звертайтеся до Зміївської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за телефоном 34932.
Відділ соціального захисту населення Слобожанської міської ради інформує, що 22 липня 2026 року 4 дітей Слобожанської міської територіальної громади вирушили на відпочинок у Болгарію (курорт Сонячний Берег) до Міжнародного дитячого табору “Єдність camp”.
Попереду на дітей чекають нові знайомства, цікаві екскурсії, відпочинок біля моря, незабутні враження та безліч позитивних емоцій.
Бажаємо дітям легкої та безпечної дороги, гарного настрою, цікавих пригод та сонячних днів.
Дитячий літній відпочинок це цікавий спосіб не лише зміцнити здоров’я, а й провести канікули весело, змістовно та незабутньо. Нехай відпочинок подарує радість, гарний настрій і залишить теплі спогади на все життя.
Відділ соціального захисту населення Слобожанської міської ради інформує, що за сприянням Міністерства у справах ветеранів України, Міністерства охорони здоров’я України та підтримки партнерів – Датського фонду Bevar Ukrain і Благодійної організації «Благодійний фонд «Майбутність» з 2 по 9 серпня 2026 року заплановано проведення літнього табору для дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України віком 8 – 13 років.
Чугуївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що з метою профілактики сказу в домашніх тварин фахівцями Зміївської районної дільниці ветеринарної медицини Харківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини з 20.07.2026 по 24.07.2026 року (час проведення з 09:00 до 12:00) будуть проводитись профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в населеному пункті: с. Геніївка.