На території Слобожанської територіальної громади відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників

 28 жовтня 2021 року на території населених пунктів Слобожанської селищної ради відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 77 річниці визволення України від фашистських загарбників.

В урочистостях взяли участь Слобожанський селищний голова Дмитро Діхтяр та співробітники апарату і структурних підрозділів Слобожанської селищної ради.

Це свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента від 20 жовтня 2009 року № 836/2009 з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні.

З метою вшанування пам’яті воїнів, які героїчно загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів, в усіх населених пунктах Слобожанської територіальної громади відбулося покладання квітів до пам’ятників та могил невідомим солдатам, які загинули захищаючи нашу Батьківщину.

Низький уклін тим, хто ціною власного життя захистив нашу землю!

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД „ҐЛОБАЛ ЕМПАВЕРМЕНТ МІШН ЮА“» доставили чергову партію гуманітарної допомоги

PHOTO 2026 03 27 13 56 04

27 березня 2026 року благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД „ҐЛОБАЛ ЕМПАВЕРМЕНТ МІШН ЮА“» доставила чергову партію гуманітарної допомоги до с. Лиман.

Детальніше...

Про інформування про проект невідкладної правничої допомоги

Title

Інститут прав людини Асоціації правників України (ІПЛ АПУ) розпочав реалізацію проекту «Надання невідкладної правничої допомоги вразливим групам населення, які постраждали від війни в Україні» за фінансової підтримки Міжнародного комітету порятунку (International Rescue Committee, IRC). Проект триватиме до ЗО вересня 2026 року.

Детальніше...

Повідомлення для учасників дорожнього руху !

images

Слобожанська міська рада повідомляє, що за інформацією ВП «Ізюмська дистанція колії» регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» у зв’язку з відновленням безперебійного електроживлення переїзної сигналізації, залізничний переїзд 7 км + 758 м (8 км ПК 8) перегону Шебелинка – Лиман з 25.03.2026 переведено до регульованого переїзду.

 

Сопільняк Олег Ігорович

 Сопільняк Олег Ігорович

Детальніше...

Герої не вмирають!

Сопільняк ОІ

Сопільняк Олег Ігорович
31.03.1989 - 07.09.2025

Привітання до Дня Служби безпеки України!

День СБУ

Протокол спільного засідання постійних депутатських комісій від 20 березня 2026 року

протоколи комісій

Детальніше...

Протокол № 84 засідання LХXXIII сесії Слобожанської міської ради VIII скликання Чугуївського району Харківської області

протоколи сесій

Детальніше...

LXXXIV сесія Слобожанської міської ради VIII скликання

Рішення сесії

від "20" березня 2026 року

Детальніше...

Засідання LXXXIV сесії Слобожанської міської ради VIII скликання 20.03.2026 року