Сьогодні має місце проблема опалення у закладах дошкільної освіти Слобожанської селищної ради, а саме заклади які мають власні газові котельні: Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла - садок) «Веселка» с. Шелудьківка та Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) селища Донець.
У зв’язку з різким підвищенням вартості газу в Україні (з 9 тис на понад 50 тис грн. за мз ) постачальники розірвали договори з відділом освіти Слобожанської селищної ради на постачання газу. Після оприлюднення повідомлення про закупівлю газу на PROZORRO на участь не вийшло ні одного постачальника. Така ситуація відбувається по всій країні.
Щодо закладів дошкільної освіти, приміщення відділу освіти та житлових будинків в смт. Слобожанське, забезпечує теплом Зміївська ТЕС.
Розпорядженням КМУ від 11.10.2021 р. № 1234-р було запропоновано бюджетними установами укладення договорів постачання природного газу з ТОВ «Нафтогаз Трейдинг».
Дуже шкода, що склалась така ситуація, наразі всі зусилля відділу освіти та Слобожанської селищної ради направлені на вирішення даного питання.
Оголошення про висунення кандидатур від громадськості!Слобожанська міська рада повідомляє, що Кабінетом Міністрів України 22 вересня 2025 року прийнято постанову “Про затвердження Порядку надання допомоги для вирішення житлового питання окремим категоріям внутрішньо переміщених осіб, що проживали на тимчасово окупованій території, та внесення змін до Порядку ведення Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України” №1176, яка набирає чинності з 24 листопада 2025 року.
Команда Caritas-Spes Ukraine продовжує реалізацію проєкту з відбудови пошкодженого житла на території нашої громади. У попередніх етапах роботи частина домогосподарств, які подавали заявки не була включена до програми через обмежені (вужчі) критерії відбору, які діяли на момент оцінювання.