1114

За ініціативи Слобожанського селищного голови Дмитра Діхтяря 26.08.2021р. відбулася зустріч у смт.Козин Київської області з Членом Дирекції (директором) публічного акціонерного товариства «Центренерго» Віталієм Довгалем.

На зустрічі обговорювались дуже важливі питання взаємодії між Слобожанською селищною радою та Зміївською ТЕС, яке є структурним підрозділом ПАТ «Центренерго», а саме:

  1. Аварійний стан мереж теплопостачання, водопостачання та водовідведення, та необхідність проведення капітальних ремонтів для їх безперебійної роботи;
  2. Проведення ремонтів елементів благоустрою Слобожанської селищної ради, які були пошкоджені Зміївською ТЕС під час проведення ремонтних та аварійно відновлювальних роботах на інженерних мережах з теплопостачання, водопостачання та водовідведення;
  3. Передача у власність місцевої громади об’єктів Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго», що знаходяться на території ради, для їх ефективного управління та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади.
  4. Проведення інвентаризації земельних ділянок у промисловій зоні Зміївської ТЕС з визначенням необхідності їх використання, та сплати за них земельного податку.
  5. Розрахунок та розмір екологічного податку який сплачує Зміївська ТЕС ПАТ «Центренерго» до об’єднаної територіальної громади.
  6. Відновлення роботи спортивно-оздоровчого комплексу Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго» та його повноцінне функціонування.

Більшість обговорених питань отримали чітко визначені перші кроки шляху до вирішення, деякі, як передача об’єктів соціальної інфраструктури, мають перепони через статус компанії ПАТ «Центренерго» - боржника.

Також була досягнута домовленість, щодо наступної зустрічі на території смт. Слобожанське зі змогою практичного вивчення поставлених питань та визначення наступних кроків їх вирішення.

78% підлітків уже стикалися з онлайн-ризиками: як Україна долучається до ініціативи ЄС Safer Internet Day

веб новина

Більшість українських підлітків і понад дві третини дорослих уже мали щонайменше один інцидент, пов’язаний із безпекою даних. Такі результати дослідження цифрової та ШІ-грамотності 2025 року.

Цифри показують і важливу різницю: люди з розвиненими цифровими навичками використовують одразу кілька способів захисту — складні унікальні паролі, двофакторну автентифікацію, перевірку джерел і повідомлень. Що вищі навички — то більше рівнів захисту.

Саме тому Міжнародний день безпечного інтернету (Safer Internet Day) — ініціатива, започаткована Європейським Союзом і підтримувана в 160+ країнах світу — фокусується не лише на обговоренні ризиків, а й на формуванні культури безпечної поведінки онлайн. Україна долучається до цієї ініціативи через практичні інструменти для громадян.

Детальніше...

Засідання LXXXII сесії Слобожанської міської ради VIII скликання 19.02.2026 року

Спільне засідання постійних депутатських комісій Слобожанської міської ради від 19.02.2026 року

Увага!

ПЗС оголошення

Відомість голосування голови та депутатів міської ради на засіданні LXXXII cесії Слобожанської міської ради VIII скликання від 19 лютого 2026 року

Відомості голосування

від "19" лютого 2026 року

Детальніше...

Оголошення для внутрішньо переміщених осіб, представників громадських об’єднань, благодійних організацій

Facebook post   23

Слобожанська міська рада формує новий склад постійно діючого консультативно – дорадчого органу - Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Слобожанської міської ради.

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб, місцем фактичного проживання яких, згідно з довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, є Слобожанська міська територіальна громада та представників громадських об’єднань, благодійних організацій війти до складу Ради.

Детальніше...

Щодо видачі гуманітарної допомоги

Facebook post   16

ОГОЛОШЕННЯ❗

📢до уваги громадян, місце проживання яких зареєстроване у

м. Слобожанське

📌У Слобожанському Палаці культури буде відбуватися видача гуманітарної допомоги для:

Детальніше...

Розпочато реалізацію проекту «Шлях до істини: побудова мостів між Україною та ЄС»

1

Si

Слобожанською міською радою розпочато реалізацію проекту «Шлях до істини: побудова мостів між Україною та ЄС» (Path to Truth: Building Bridges Between Ukraine and the EU) у партнерстві з муніципалітетом Vännäs (Швеція), що отримав перемогу в конкурсі  «Програма співпраці Шведського інституту з Україною 2025» (The Swedish Institute Ukraine Cooperation Programme 2025), що фінансується Шведським інститутом (Swedish Institute).

Детальніше...

16 лютого 2026 року благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД „ҐЛОБАЛ ЕМПАВЕРМЕНТ МІШН ЮА“» доставила чергову партію гуманітарної допомоги до м. Слобожанське.

IMG 20260216 WA0000Продуктові набори отримують родини внутрішньо переміщених осіб, сім’ї військовослужбовців та сім’ї у складі яких є діти з інвалідністю до 18 років.

Слобожанська міська рада висловлює слова подяки Global Empowerment Mission Ukraine та всій команді GEM за постійну вагому підтримку наших людей.

Детальніше...

Що потрібно знати про паводок?

Title

Незабаром  весна, і з початком весняної відлиги зростає небезпека підняття рівня ґрунтових вод, що може призвести до повеней і паводків.

Детальніше...