Слобожанська селищна рада пропонує до ознайомлення інформацію щодо Українського фонду стартапів.
Відділ економічного розвитку, комунальної та інвестиційної діяльності Слобожанської селищної ради пропонує до ознайомлення інформацію щодо Українського фонду стартапів.
Український фонд стартапів (УФС) – це державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України.
Український фонд стартапів (УФС) підтримує інноваційні проєкти та допомагає найталановитішим українським підприємцям створювати успішні глобальні компанії.
Український фонд стартапів надає фінансування компаніям на початкових стадіях їхнього розвитку (pre-seed та seed). Фінансуються перспективні та інноваційні ідеї технологічних стартапів, які демонструють високий потенціал глобального комерційного успіху.
Апліканти – українські компанії на початкових стадіях їхнього розвитку.
Укриття у захисних спорудах цивільного захисту є способом захисту населення від засобів масового ураження в особливий період та у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
Для укриття населення від надзвичайних ситуацій існує фонд захисних споруд цивільного захисту, який включає сховища, протирадіаційні укриття та споруди подвійного призначення, а також найпростіші укриття – які є найбільшою кількість укриттів сконцентрованих в м. Слобожанське та знаходяться під багатоквартирними житловими будинками, та іншим адміністративними, господарськими приміщеннями, інші споруди підземного простору, також можуть бути використані для укриття населення. (Перелік укриттів додається).
Чугуївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що з метою профілактики сказу в домашніх тварин фахівцями Зміївської районної дільниці ветеринарної медицини Харківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини з 08.06.2026 по 12.06.2026 року будуть проводитись профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в населеному пункті: с. Скрипаї.
Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад» (далі – УАРОР, Асоціація) отримала прохання від ДП «СЕТАМ» стосовно наступного.