16 серпня 2021 року Слобожанський селищний голова Дмитро Діхтяр взяв участь у виїзному заході Харківської обласної організації ветеранів «Засідання «Круглого столу» в Зміївській та Слобожанській територіальних громадах Чугуївського району».

Делегацію організації ветеранів, на чолі з Головою Харківської обласної організації ветеранів А.П. Хиневичем та Головою Зміївської районної  організації ветеранів М.О. Ковальовим, зустріли в селі Н. Бишкин Слобожанський селищний голова Дмитро Діхтяр, староста с. Н. Бишкин Віктор Северін та мешканці села.

Під час заходу відбулося покладання квітів і вшанування пам’яті загиблих в часи Другої світової війни мешканців та захисників села Н.Бишкин.

За запрошенням Слобожанського селищного голови Дмитра Діхтяря, делегація організації ветеранів взяла участь в урочистому святкуванні 78-ї річниці з Дня визволення с. Ч. Бишкин від німецько-фашистських загарбників.

Рівно 78 років тому, 16 серпня 1943 року, завдяки мужності, стійкості та відваги захисників нашої Батьківщини, село Черкаський Бишкин було визволено від окупації фашистської Німеччини.

Дмитро Діхтяр звернувся до присутніх з привітальним словом, побажав миру, добробуту, злагоди та довгої пам’яті!

Пам’ятати, щоб розуміти, що війна – найжахливіший винахід людства, страшна сила, що руйнує все на своєму шляху та залишає шрами на багато поколінь.

Пам’ятати, щоб розуміти, що війна – наслідок панування тоталітарних режимів…. Пам’ятати щоб не допустити знову!!!

Слобожанська міська рада повідомляє про підготовку до проведення громадських слухань

Facebook post   10Шановні жителі Слобожанської громади!

Слобожанська міська рада повідомляє про підготовку до проведення громадських слухань з питань:

Детальніше...

Увага❗❗❗ Лист ПАТ "ЦЕНТРЕНЕРГО" Зміївської ТЕС щодо припинення водопостачання холодної води у м. Слобожанське

Лист

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегія розвитку Слобожанської територіальної громади на період до 2027 року та План заходів на 2026-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Слобожанської територіальної громади на

Facebook post   16

  1. Замовник СЕО

Слобожанська міська рада Чугуївського району Харківської області.

 Повідомлення про оприлюднення заяви:

Заява про визначення обсягу СЕО Стратегії розвитку Слобожанської  територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів на 2026-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Слобожанської територіальної громади  на період до 2027 року розміщено на офіційному веб сайті Замовника за посиланням: https://km-sov.gov.ua/index.php/strategic-documents/development-strategy.html

Детальніше...

Привітання до Дня працівника соціальної сфери!

571292614 1250031173832207 5262760696591604335 n

Протокол спільного засідання постійних депутатських комісій від 22 жовтня 2025 року

протоколи комісій

Детальніше...

Одноразова адресна грошова допомога мешканцям Слобожанської міської ради

Materialna dopomoga

23 жовтня 2025 року відбулися чергові засідання комісії, на яких було розглянуто 16 звернень мешканців громади про надання одноразової адресної грошової допомоги.

Детальніше...

«Офіс податкових консультантів: Увага. Повага. Довіра»

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі від 28 жовтня 2025 року

Предмет закупівлі

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Детальніше...

LXXVI сесія Слобожанської селищної ради VIII скликання

Sesija

від "22" жовтня 2025 року

Детальніше...

Рішеня комісії з питань розподілу публічних інвестицій при виконавчому комітеті Слобожанської міської ради

Facebook post   12

24 жовтня 2025 року м. Слобожанське № 1

 

Комісія з питань розподілу публічних інвестицій при виконавчому комітеті Слобожанської міської ради (далі Комісія) отримала від фінансового управління Слобожанської міської ради лист від 24.10.2025 року №01-21/637 «Про надання консолідованого переліку публічних інвестиційних проектів та програм публічних інвестицій єдиного проектного портфеля публічних інвестицій Слобожанської територіальної громади і розподіл публічних інвестицій на їх підготовку та реалізацію за 2026-2028 роки у розрізі джерел і механізмів фінансового забезпечення».

Детальніше...