Про зустріч Слобожанського селищного голови Дмитра Діхтяря з колективом КП «Донець».
Нещодавно відбулася робоча зустріч Слобожанського селищного голови Дмитра Діхтяря з колективом КП «Донець».
Комунальне підприємство «Донець» створено для забезпечення комунальними послугами населення селища Донець, для створення умов цивілізованого життя та розвитку селища Донець.
Для забезпечення сприятливих умов існування КП «Донець», декілька років поспіль, Слобожанською селищною радою забезпечувалось оснащення, технічне переобладнання, фінансова підтримка та дуже (!!!) дорогі ремонти інфраструктури селища.
Через розвинену інфраструктуру, протяжність комунікацій, їх вік, малу чисельність абонентів - покривати витрати та утримувати підприємство важко! Однак, крім вищенаведеного, існує одне ВЕЛИКЕ питання –відношення мешканців селища Донець до СВОГО підприємства комунальних послуг та власного майбутнього.
Несвоєчасна сплата та взагалі несплата за надання комунальних послуг, несанкціоновані підключення до мережі водопостачання, регулярне засмічення каналізаційних мереж населенням, доведення системи каналізації до неробочого стану - ці фактори приводять до значущих збитків даного підприємства, невиплати заробітної плати робітникам КП «Донець», звільнення робітників.
Існування підприємства та всієї структури забезпечення життєдіяльності населеного пункту під великою загрозою!!! Те, що будувалось роками та великими зусиллями, може перестати існувати з усіма негативно витікаючими наслідками.
Тому звертаємось до Вас, шановні мешканці сел. Донець!
Ваше майбутнє в ваших руках! Будьте в першу чергу людьми, поважайте працю інших, своєчасно та чесно сплачуйте за комунальні послуги! Не оставайтесь осторонь фактів несплати отриманих послуг та відвертих крадіжок. Це Ваше майно і ви за нього відповідаєте теж!
З настанням літнього періоду зростає ризик виникнення та поширення гострих кишкових інфекцій, серед яких особливо небезпечною є холера. В умовах воєнного стану питання дотримання санітарно-гігієнічних вимог та профілактики інфекційних захворювань набувають особливого значення.
Холера – це особливо небезпечне гостре інфекційне захворювання, яке спричиняється холерним вібріоном та характеризується ураженням шлунково-кишкового тракту, розвитком тяжкої діареї, блюванням і швидким зневодненням організму. Детальніше про захворювання можна дізнатися за посиланням: https://phc.org.ua/news/v-ukraini-pochavsya-posileniy-epidnaglyad-za-kholeroyu.
До 30-річчя Конституції України вперше підготовлено її повнийпереклад українською жестовою мовою. Реалізація цього проєкту є важливим кроком у забезпеченні доступності конституційних прав і свобод для людей зпорушеннями слуху та розвитку безбар’єрного середовища в Україні. Повний переклад Конституції України українською жестовою мовою доступний за посиланням:
На виконання листа Управління у справах ветеранів Харківської обласної військової адміністрації від 23.06.2026 № 04-04/1174 щодо оновлення інформаційних матеріалів стосовно гарантованих державою прав цивільних осіб, позбавлених особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, осіб, зниклих безвісті за особливих обставин, та членів їхніх сімей, з метою забезпечення належного інформування населення, надаємо наступні інформаційні матеріали:
Управління фітосанітарної безпеки та контролю в рослинництві Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області інформує що у зв’язку з тим, що на території Зеленодольської міської громади Криворізького району Дніпропетровської області спостерігається сезонний розвиток і масове поширення перелітної сарани (Locusta migratoria) існує висока імовірність потрапляння даних шкідників на територію Харківської області, або ж розвитку місцевих популяцій саранових, які постійно присутні в нашому регіоні та масово й осередково розвиваються в окремі роки.
Слобожанська міська рада Чугуївського району Харківської області отримала листа від Харківського обласного центру контролю та профілактики хвороб наступного змісту:
Центром громадського здоров'я буде проведена серія вебінарів присвячених Міжнародному дню боротьби зі зловживанням наркотиками та їх незаконним обігом, який щорічно відзначається 26 червня за рішенням Організації Об’єднаних Націй.