Слобожанському селищному Палаці культури відбулась нарада з актуальними питаннями профспілкової діяльності
24 червня 2021 року у Слобожанському селищному Палаці культури відбулась нарада - семінар за участі представників Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України. У заході взяли участь начальники відділів освіти, керівники закладів освіти, голови первинних профспілкових організацій, бухгалтери закладів освіти Зміївської та Слобожанської громад.
Метою зустрічі було ознайомлення з актуальними питаннями профспілкової діяльності та основами трудового законодавства для керівників закладів освіти, голів первинних профспілкових організацій , бухгалтерів закладів освіти Зміївської та Слобожанської громад.
Учасниками наради – семінару розглянуто питання щодо:
Про внесення змін до Закону України «Про відпустки»;
Про строкові та безстрокові договори з педагогічними працівниками;
Інститут прав людини Асоціації правників України (ІПЛ АПУ) розпочав реалізацію проекту «Надання невідкладної правничої допомоги вразливим групам населення, які постраждали від війни в Україні» за фінансової підтримки Міжнародного комітету порятунку (International Rescue Committee, IRC). Проект триватиме до ЗО вересня 2026 року.
Слобожанська міська рада повідомляє, що за інформацією ВП «Ізюмська дистанція колії» регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» у зв’язку з відновленням безперебійного електроживлення переїзної сигналізації, залізничний переїзд 7 км + 758 м (8 км ПК 8) перегону Шебелинка – Лиман з 25.03.2026 переведено до регульованого переїзду.