Заступник начальника Головного управління ДПС у Харківській області Ірина Сагайдак провела черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питань застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних РРО.
Під час спілкування платникам були надані роз’яснення щодо запровадження нових правил використання РРО та ПРРО.
Зокрема, надійшло запитання, коли необхідно розпочати використовувати РРО підприємцю платнику єдиного податку у разі перевищення граничного рівня доходу.
Відповідаючи на запитання Ірина Сагайдак нагадала, що у разі перевищення обсягу доходів 200 мінімальних заробітних плат (встановленої на 1 січня податкового звітного року) платником єдиного податку другої – четвертої груп (фізичною особою – підприємцем) у календарному році, застосування РРО та/або програмного РРО є обов’язковим.
У 2021 році це 1 320 000 гривень.
Застосування РРО та/або ПРРО починається з першого числа місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення.
Надалі використання РРО продовжується в усіх податкових періодах протягом реєстрації суб’єкта господарювання як платника єдиного податку.
Слід відзначити, що «гарячі лінії» з відповідями на актуальні запитання платників податків викликають дедалі більшу зацікавленість.
І, враховуючи це, кожен четвер податківці відповідають на запитання щодо використання РРО та ПРРО.
Анонси таких подій розміщуються на офіційному субсайті «Територіальні органи ДПС у Харківській області» та на сторінках у соціальних мережах:
На виконання листа Управління у справах ветеранів Харківської обласної військової адміністрації від 23.06.2026 № 04-04/1174 щодо оновлення інформаційних матеріалів стосовно гарантованих державою прав цивільних осіб, позбавлених особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, осіб, зниклих безвісті за особливих обставин, та членів їхніх сімей, з метою забезпечення належного інформування населення, надаємо наступні інформаційні матеріали:
Враховуючи неодноразові листи Чугуївської районної військової адміністрації, Харківської обласної військової адміністрації, висновки та зауваження Українського інституту національної пам’яті, на виконання вимог Законів України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії» та «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та заборону їх символіки», вулиця Жовтнева у селищі Благодатне підлягає перейменуванню.
Надання одноразової адресної грошової допомоги громадянам, які зареєстровані на території Слобожанської міської ради та опинилися в скрутних життєвих обставинах з різних причин, постійно розглядається на засіданнях комісії з розгляду питань, пов’язаних з наданням одноразової адресної грошової допомоги відповідно до Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги громадянам Слобожанської міської ради та Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги Захисникам і Захисницям України та членам їх сімей Слобожанської міської ради.
29 червня 2026 року відбулися чергові засідання комісії, на яких було розглянуто 53 звернення мешканців громади про надання одноразової адресної грошової допомоги.