fest dobruh praktuk e1526979823272

Протягом лютого-квітня 2021 року КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» був проведений ІV Фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» за темою «Технології змін і трансформацій у сучасному закладі освіти: змішане та дистанційне навчання»

Фестиваль проводився з метою задоволення потреб у професійній самореалізації працівників освіти Харківської області, обміну ефективним педагогічним досвідом та створення умов для співпраці наукових, методичних і педагогічних працівників, які розробляють та запроваджують педагогічні інновації в умовах розбудови Нової української школи. 

29 педагогів закладів загальної середньої освіти Слобожанської селищної ради  успішно пройшли перший тур конкурсу, 18 з яких отримали дипломи переможця. Призові місця здобули педагогічні працівники Комунального закладу «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів»- 8 дипломів; Слобожанської гімназії №2 – 5 дипломів; Комунального закладу «Шелудьківський ліцей»- 4 дипломи та Комунального закладу «Геніївька ЗОШ І-ІІ ступенів» - 1 диплом. Висловлюємо велику подяку керівникам закладів, які сприяли активній участі педагогів.

Вітаємо переможців! Міцного здоров’я вам, невичерпної енергії, оптимізму та нових творчих здобутків!

Призери фестивалю "Добрих практик" освітян Харківщини

 "Майстри педагогічної справи презентують"

у 2021 році

Отримала диплом І ступеня:

  1. Посохова Аліна Олегівна, учитель КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст.» - у

номінації "Українська мова та література"

  1. Жадан Олена Миколаївна, учитель КЗ «Шелудьківський ліцей»- у номінації "Основи здоров’я. Фізична культура"

Отримали диплом ІІ ступеня:

  1. Волобуєва Тетяна Миколаївна, учитель Слобожанської гімназії №2 - у номінації "Біологія"
  2. Ворохобіна Валентина Миколаївна, учитель Слобожанської гімназії №2 - у номінації "Зарубіжна література"
  3. Комишан Альона Олегівна, учителіь Слобожанської гімназії №2 - у номінації "Зарубіжна література"
  4. Ковальова Юлія Вікторівна, учитель КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст.» - у

номінації "Географія"

  1. Литвинова Надія Андріївна, учитель КЗ «Геніївська ЗОШ І-ІІ ст.»- у номінації «Українська мова та література»

Отримали диплом ІІІ ступеня:

 

  1. Степаненко Ірина Петрівна, учитель Слобожанської гімназії №2 - у

номінації "Географія"

  1. Співак Марина Леонідівна, учитель Слобожанської гімназії №2  - у

номінації "Історія"

  1. Мацак Євгенія Леонідівна, директор КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст.» - у номінації "Іноземна мова"
  2. Хавроня Євдокія Василівна, учитель КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст.» - у номінації "Математика"
  3. Калина Надія Вікторівна, учитель КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст.» - у номінації "Інформатика"
  4. Остапенко Оксана Петрівна, учитель КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст.» - у номінації "Інформатика"
  5. Пятко Ірина Василівна учитель КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст.» - у

номінації "Початкова школа"

  1. Стаднік Євгенія Семенівна, учитель КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст.» - у

номінації "Українська мова та література"

  1. Коробка Валентина Миколаївна, заступник директора з НВР КЗ «Шелудьківський ліцей»- у номінації "Зарубіжна література"
  2. Жадан Олена Миколаївна, практичний психолог КЗ «Шелудьківський ліцей»- у номінації "Виховна робота"
  3. Бутенко Тетяна Вікторівна, учитель КЗ «Шелудьківський ліцей»- у номінації "Математика"

Вітаємо переможців ІV обласного Фестивалю

Завантажити >>

{gallery}2021/25052021/01{/gallery}