1200px DPSДецентралізація влади як складова державної політики регіонального розвитку є однією з визначальних у порядку денному реформ в Україні. Вона створила підґрунтя для укорінення кардинальних інституційних перетворень, підвищення якості життя громадян та має велике значення для продовження секторальних реформ.

Виконання зазначених цілей потребує зміцнення фінансової незалежності територіальних громад. Основним інструментом, за допомогою якого територіальні громади здійснюють свої функції, є місцеві бюджети. Одним із суттєвих джерел їх наповнення являються податки і збори.

Повнота та своєчасність надходження податків і зборів, в першу чергу, залежать від сумлінності платників податків. Також велику роль відіграє налагодження роботи з протидії тіньовому сектору економіки, пошук і реалізація резервів, оптимізація бази оподаткування.

Головне управління ДПС у Харківській області утворено на правах відокремленого підрозділу Державної податкової служби України і являється органом виконавчої влади, до функцій якого належить контроль за своєчасністю надходжень податків і зборів, здійснення реєстрації та обліку платників податків, здійснення адміністрування податків і зборів, організація роботи з погашення податкового боргу суб’єктів господарювання, здійснення сервісного обслуговування платників та інше.

З метою збільшення рівня добровільної сплати податків Головне управління ДПС у Харківській області систематично проводить інформаційно- роз’яснювальні кампанії щодо податкових питань. У рамках їх проведення організовуються засідання «круглого столу», зустрічі з платниками податків, семінари, у тому числі, на платформі ZООМ.

Також повідомляємо Вам, що Державною податковою службою України та Головним управлінням ДПС у Харківській області створені власні офіційні сторінки у соціальних мережах, де розміщується актуальна та оперативна інформація про податки.

Більше актуальної та оперативної інформації про податки можна дізнатись за посиланнями!

Фейсбук Головного управління ДПС у Харківській області

https://www.facebook.com/tax.kharkiv/

Инстаграм Головного управління ДПС у Харківській області

https://instagram.com/tax_service_kharkiv?igshid=1xds1xww4cz3w

Telegram-канал Головного управління ДПС у Харківській області

https://t.me/tax_service_kharkiv

Ютуб канал Головного управління ДПС у Харківській області

https://youtube.com/channel/UCGy-uqZFkX1eHcHGZBL5VOQ

1

2

РІШЕННЯ СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВCЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІД 25 ГРУДНЯ 2025 РОКУ №3405-VIІ

Facebook post   12

РІШЕННЯ СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВCЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІД 25 ГРУДНЯ 2025 РОКУ №3405-VIІІ "Про затвердження Стратегії розвитку Слобожанської міської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів на 2026-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Слобожанської міської територіальної громади на період до 2027 року"

Переглянути

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДОКУМЕНТУ

Facebook post   12

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ ТА ПЛАН ЗАХОДІВ НА 2026-2027 РОКИ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ  ГРОМАДИ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ

Переглянути

Протокол № 79 засідання LХXIX сесії Слобожанської міської ради VIII скликання Чугуївського району Харківської області

протоколи сесій

Детальніше...

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі від 26 грудня 2025 року

Предмет закупівлі

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)) 

Детальніше...

Стратегія розвитку Слобожанської міської територіальної громади на період до 2027 року

pic 45

Переглянути

Свята без салютів: чому в Україні заборонено використовувати феєрверки під час воєнного стану

pic 44

В Україні під час дії воєнного стану чинить сувора заборона на використання піротехнічних виробів, зокрема салютів, феєрверків, петард та інших засобів, що створюють світлові та звукові ефекти. Це правило діє на всій території країни - і для його порушення передбачено як адміністративну, так і кримінальну відповідальність для громадян та юридичних осіб.

Детальніше...

Засідання LXXIX сесії Слобожанської міської ради VIII скликання 25.12.2025 року

План заходів на 2026-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Слобожанської міської територіальної громади на період до 2027 року

pic 43

Переглянути

Спільне засідання постійних депутатських комісій Слобожанської міської ради від 25.12.2025 року

Відомість голосування голови та депутатів міської ради на засіданні LXXIX cесії Слобожанської міської ради VIII скликання від 25 грудня 2025 року

Відомості голосування

від "25" грудня 2025 року

Детальніше...