Під час засідання було розглянуто та прийнято 15 рішень з наступних питань:

  • Про схвалення проєкту рішення ХХVІ сесії VIІI скликання Слобожанської селищної ради « Про внесення змін до рішення ХХІ сесії VIІI скликання Слобожанської селищної ради від 23 грудня 2021 року № 987-VIІI "Про бюджет Слобожанської селищної територіальної громади на 2022 рік.
  • Про схвалення та подання на затвердження сесії Слобожанської селищної ради внесення змін до Заходів до цільових та галузевих Програм Слобожанської селищної ради.
  • Про схвалення та подання на затвердження сесії Слобожанської селищної Програми часткового відшкодування витрат громадянам, які відновили пошкоджені внаслідок російської військової агресії вікна у житлових приміщеннях.
  • Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.
  • Про надання пільги по сплаті орендної плати за користування нерухомим майном Слобожанської селищної територіальної громади.
  • Про продовження дії тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуг з постачання теплової енергії і гарячої води для споживачів Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго» на період з 01 жовтня 2022 року по 30 вересня 2023 року.
  • Про схвалення проєкту рішення Слобожанської селищної ради «Про внесення змін до Програми створення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Слобожанської селищної ради на 2021-2023 роки» та внесення змін до Номенклатури та обсягів місцевого матеріального резерву Слобожанської селищної ради.
  • Про створення комісії та затвердження Положення про комісію з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.

Під час засідання виконавчого комітету, Слобожанський селищний голова Дмитро Діхтяр звернувся до членів виконавчого комітету з побажанням, що вони, як безпосередні учасники процесу прийняття рішень, повинні долучатися до роз’яснення мешканцям громади стосовно основних проблемних питань громади, законодавчих особливостей та можливостей селищної ради, шляхів їх вирішення, а також процесу розподілу бюджетних коштів територіальної громади.

Крім цього, було обговорено ситуацію з гуманітарною допомогою та потребою у ній.

Вкотре було запропоновано всім, особливо незадоволеним, приєднатися до пошуку та збору, а також видачі допомоги або зробити це самостійно...

Як і раніше на заклики селищної ради відгуків немає.

Робота триває.

Для сімей внутрішньо переміщених осіб, які потребують гуманітарної допомоги та зареєстровані в смт. Слобожанське, сел. Донець, сел. Благодатне

герб

ОГОЛОШЕННЯ

для сімей внутрішньо переміщених осіб, які потребують гуманітарної допомоги та зареєстровані в смт. Слобожанське, сел. Донець, сел. Благодатне 

З 05 грудня 2022 року по 09 грудня 2022 року (включно) з 9.00 до 16.00 год. (перерва з 12.00 год. до 13.00 год.) буде видаватися гуманітарна допомога для сімей внутрішньо переміщених осіб, які потребують гуманітарної допомоги та проживають в смт. Слобожанське, сел. Донець, сел. Благодатне.

Допомогу на сім’ю отримує один із дорослих членів сім’ї (сім’єю, в даному випадку вважається громадяни, які зареєстровані  за однією адресою у смт. Слобожанське) при наявності оригіналу паспорту отримувача та довідки про взяття на облік.

Видача буде проводиться в ДНЗ № 6 (вул. Лермонтова, 21).

 

При собі мати по 3 великих пакети та пусту пляшку 1 л. під олію.

Для сімей внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися до Лиманського, Шелудьківського, Геніївського, Нижньобишкинського старостинських округів та потребують гуманітарної допомоги

герб

ОГОЛОШЕННЯ

для сімей внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися до Лиманського, Шелудьківського, Геніївського, Нижньобишкинського старостинських округів  та потребують гуманітарної допомоги 

У старостатах з 06 грудня 2022 року по 09 грудня 2022 року з 9.00 до 16.00 години (перерва з 12.00 год. до 13.00 год.) буде видаватися гуманітарна допомога для сімей внутрішньо переміщених осіб, які потребують гуманітарної допомоги.

Допомогу на сім’ю отримує один із дорослих членів сім’ї (сім’єю, в даному випадку вважається громадяни, які проживають за однією адресою) при наявності оригіналу паспорту отримувача та довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб на всіх членів сім’ї.

Для дітей військовослужбовців, один з батьків яких приймає участь у бойових діях по захисту Батьківщини внаслідок військової агресії російської федерації

uvaga

ОГОЛОШЕННЯ

для дітей  військовослужбовців, один з батьків яких приймає участь у бойових діях по захисту Батьківщини внаслідок військової агресії російської федерації 

У старостатах з 06 грудня по 09 грудня 2022 року з 9.00 до 16.00 години (перерва з 12.00 год. до 13 год. ) та у гуманітарному штабі «КРОК» (ДНЗ № 6, вул. Лермонтова, 21) з 05 грудня  2022 року по 09 грудня 2022 року з 9.00 до 16.00 години (перерва з 12.00 год. до 13.00 год.) буде видаватися гуманітарна допомога для дітей  військовослужбовців, один з батьків яких приймає участь у бойових діях по захисту Батьківщини внаслідок військової агресії російської федерації.

При собі мати: свідоцтво про народження, документ, що підтверджує участь військовослужбовця у бойових діях по захисту Батьківщини внаслідок військової агресії російської федерації, для внутрішньо переміщених дітей додатково довідка ВПО.

Якщо немає світла. «Харківобленерго» дало номери, щоб дізнатися про відключення

KhOblEnergo
У компанії зазначили, що щодня та цілодобово працює кол-центр: (057) 34-24-413, (067) 23-40-413, (063) 05-40-413, (050) 05-40-413. Також у «AppStore» та «Google Play» можна завантажити мобільний додаток «Харенерго».
Детальніше...

Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

title

З початку повномасштабного вторгнення рф на територію України внаслідок війни мільйони сімей з дітьми вимушено виїхали за межі країни, рятуючи своє життя. Такі сім’ї зіштовхуються з низкою проблемних питань, тому вони потребують допомоги.

Детальніше...

Лист Слобожанської селищної ради до АТ "Харківобленерго"

Увага! Оновлені графіки відключень електроенергії!

Шановні мешканці Слобожанської селищної територіальної громади
 
АТ "Харківобленерго" оновило графік погодинних відключень електроенергії в Харківській області на період с 28 листопада до 4 грудня 2022 року: Детальніше...

Увага важлива інформація!!!

 
Шановні мешканці Слобожанської селищної територіальної громади!
 
Звертаємо вашу увагу!!!
Заяви щодо зборів громадян та будь які інші повідомлення, виставляються особисто селищною радою на офіційних сайтах Слобожанської селищної ради та офіційних сторінках у Facebook або особисто селищним головою.
Наголошуємо, що відповідно до Закону України "Про правовий режим воєнного стану", ст. 8 п. 8,  ст. 19, проведення страйків, масових зібрань та акцій в військовий час забороняється!
Масове скупчення людей може бути використане для організації різного роду провокацій! Та несе безпосередню небезпеку!
 
Просимо брати інформацію лише з офіційних джерел, а саме, на офіційному веб-сайті та сторінці соціальної мережі Facebook Слобожанської селищної ради, а також звернувшись до представників селищної ради особисто або в телефонному режимі!
 
Джерела офіційної інформації:
Адреса: смт Слобожанське, вул. Миру, буд. 7
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел.: (05747)52403, 52404, 52309

День пам’яті жертв Голодомору!

Щорічна всеукраїнська акція "16 днів проти насильства "

КУ "Слобожанський центр  надання соціальних послуг" інформує:
 
Цього тижня з 25 листопада стартує щорічна всеукраїнська акція "16 днів проти насильства ", яка буде продовжуватися до 10 грудня 2022 року. Головна ціль акції- привернути увагу до важливості подолання будь- яких форм насильства у громадській чи приватних сферах, які є порушенням прав людини.
Найбільш розповсюдженим видом насилля у побуті є саме гендерно зумовлене насильство, за ознакою статі.