1

Відділом мобілізаційної роботи з питань цивільного захисту взаємодії з правоохоронними органами здійснено організаційні заходи по проведенню агітаційної роботи у межах національної кампанії «Гвардія Наступу» до поліцейського підрозділу «Лють» на підприємствах Слобожанської селищної територіальної громади.

28.02.2023 року за участю представників відділу поліції № 2 Чугуївського районного управління поліції ГУНП в Харківській області на підприємствах ПАТ «Зміївська овочева фабрика», ПАТ Завод «Елокс», Зміївська ТЕС ПАТ «Центренерго», які розташовані на території Слобожанської територіальної громади були проведені агітаційні заходи щодо проведення національної кампанії «Гвардія Наступу» до поліцейського підрозділу «Лють» .

Загалом в Україні буде створено 8 штурмових бригад на базі Національної поліції України, Державної прикордонної служби та Національної гвардії України.

На базі Національної поліції України створено об’єднану штурмову бригаду «Лють».

До складу бригади входять полки спеціального призначення «Сафарі» та «Цунамі», батальйон патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова» та артилерійський полк.

Новостворений поліцейський підрозділ «Лють» у взаємодії зі Збройними силами України та іншими правоохоронними органами братиме участь у відсічі та стримуванні збройної агресії рф проти України, проведенні штурмових дій, знешкодженні диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань ворога, виявленні позицій ворога та знищенні противника.

Наголошуємо, що формування штурмових бригад на базі МВС не є мобілізацією. Штурмові бригади формуються виключно з добровольців: як поліцейських, які наразі проходять службу із відповідним досвідом, так і з цивільних громадян. Бригада Національної поліції «Лють» буде виконувати не лише поліцейські функції, а й штурмові дії.

Кожен хто вступить до лав підрозділу буде поліцейським. Ми не конкуренти ЗСУ. Ми партнери, які підбирають дещо інших людей з іншою мотивацією та функціями.

Всім добровольцям пропонують гідні умови служби та грошове забезпечення. Щоб потрапити до бригади, кандидат має пройти військово-лікарську комісію, здати психологічний та фізичний тест. Тільки після успішного проходження він зараховується в ту бригаду, яку він обрав за власним бажанням.

Всі бажаючі можуть звернутися за інформацією до рекрутингових центрів. Щоб приєднатися до штурмової бригади «Лють», громадяни можуть подати анкету на сайті storm.mvs.gov.ua або nabir.np.gov.ua, через Центри надання адміністративних послуг чи будь-який територіальний підрозділ поліції Харківської області.

Об’єднана штурмова бригада “Лють” – це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Її бійці – вольові та вмотивовані воїни, готові захищати Україну і нищити ворога на всіх фронтах.

Полки спеціального призначення «Сафарі» та «Цунамі», батальйон патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова» - підрозділи поліції, яких об’єднала «Лють». Це – бійці, які виконували бойові завдання на Київщині, Запорізькому, Харківському, Херсонському і Донецькому напрямках.

Бригада «Лють» - це два штурмові полки, батальйон особливого призначення, артилерійський полк і рота спеціальних операцій. У їхньому арсеналі – бронетехніка (БМП, БТР, КОЗАК), артилерійське, зенітне, протитанкове та снайперське озброєння.

Відсіч та стримування збройної агресії проти України, проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій ворога та знищення противника – основні завдання  Об’єднаної штурмової бригади “Лють”.

Ми пропонуємо:

  • достойну зарплату;
  • додаткові виплати залежно від умов служби;
  • безоплатну меддопомогу і санаторно-курортне лікування;
  • можливість отримати освіту у відомчих вишах під час служби безкоштовно або пільгово;
  • право на отримання житла за рахунок держави, грошову компенсацію за винайм житла;
  • пільги після отриманням статусу учасника бойових дій.

ГРОШОВЕ УТРИМАННЯ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ПІДРОЗДІЛУ

Плануємо, що поліцейський, який буде працювати у бригаді має отримувати грошову винагороду щонайменше 25 тис. гривень, що на сьогодні є одним з найвищих заробітних плат серед правоохоронних структур.

Мінімальний рівень грошового забезпечення 25000 грн.

Посада

Середній рівень планового грошового забезпечення (на руки)

інспектор,інженер,інструктор

25400 - 26000

командир взводу

30000 - 32000

командир роти

34000 - 36000

командир батальйону

37000 - 39000

Повідомлення про результати громадських обговорень

Повідомлення про результати громадських обговорень документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Слобожанської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів на 2026-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Слобожанської міської територіальної громади на період до 2027 року



Повідомлення про результати консультацій з органами виконавчої влади

Повідомлення про результати консультацій з органами виконавчої влади документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Слобожанської міської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів на 2026-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Слобожанської міської територіальної громади на період до 2027 року



3 1 січня 2026 року в Україні впроваджуються євроінтеграційні вимоги до благополуччя сільськогосподарських тварин

2

Детальніше...

Інформація від компанії "Людина в біді"

Facebook post   16



 

Герої не вмирають!

Гацько О М

Гацько Олег Миколайович
03.05.1984 - 04.02.2025

20.12.2025 року міжнародна організація Global Empowerment Mission Ukraine (GEM) доставила чергову партію гуманітарної допомоги

20251223 092051

20.12.2025 року міжнародна організація Global Empowerment Mission Ukraine (GEM) доставила чергову партію гуманітарної допомоги до с. Геніївка, також частково були забезпечені допомогою жителі сіл Шелудьківка, Скрипаї та Мохнач.

Гуманітарний вантаж цього разу доставила потужна команда благодійної організації «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД „ҐЛОБАЛ ЕМПАВЕРМЕНТ МІШН ЮА“». Вантаж складався з продуктових наборів, які отримали найбільш вразливі категорії населення.

Волонтери надали допомогу у видачі гуманітарної допомоги потребуючим, а також мали змогу поспілкуватися із жителями Геніївського та Шелудьківського старостинських округів. Без подарунків благодійники не залишили і маленьких жителів, які прийшли разом з батьками за допомогою.

Щиро дякуємо міжнародній організації Global Empowerment Mission Ukraine (GEM) за постійну турботу та підтримку наших мешканців.

 

Детальніше...

Освітній серіал «Наставництво: що, для кого і як працює»

Facebook post   16Відповідно до листа Офісу дітей та молоді «ДІйМО» при Міністерстві соціальної політики, сім’ї та єдності України повідомляємо про розміщення на платформі «Дія.Освіта» освітнього серіалу «Наставництво: що, для кого і як працює», створеного Офісом дітей та молоді «ДІйМО», ГС «Українська мережа за права дитини», Координаційним центром з розвитку сімейного виховання та догляду дітей у межах проєкту «Підтримка дітей і молоді з досвідом перебування в альтернативних формах догляду», що реалізується ЮНІСЕФ та Міністерством соціальної політики, сім’ї та єдності України за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW, Європейського Союзу та Уряду Швеції.

Детальніше...

Вони роблять Україну кращою! Дякуємо!

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі від 22 грудня 2025 року

Предмет закупівлі

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)) 

Детальніше...

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі від 22 грудня 2025 року

Предмет закупівлі

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)) 

Детальніше...