В умовах військового стану, лише спільними злагодженими зусиллями можливо подолати виклики сьогодення.

До Слобожанської селищної ради, після нещодавніх руйнувань у результаті ракетних обстрілів, звернулося керівництво Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго» з проханням надати допомогу в постачанні матеріалів для проведення заходів з усунення масштабних наслідків руйнувань, яких зазнало підприємство.
 02 листопада 2022 року, за ініціативою Слобожанського селищного голови Дмитра Діхтяря, відбулась нарада, в якій взяли участь заступник селищного голови Микола Дубнюк, Директор Зміївської ТЕС Олександр Іванович Костюков, Директор ФГ «Полька» Олександр Миколайович Полька, Директор Агрофірми ім. Гагаріна Сергій Миколайович Микитченко, Директор ФГ «Строгий О.Ф.» Денис Олександрович Строгий, Директор ТОВ «Геомакс» Генадій Анатолійович Шпак, Директор Зміївського лісгоспу Олексій Вікторович Миргород.
 Під час наради Дмитро Діхтяр повідомив присутніх про суть звернення Зміївської ТЕС та висловив прохання надати посильну підтримку підприємству, яке є для смт Слобожанське життєзабезпечуючим та основним бюджетоутворюючим підприємством, а також монополістом в галузі надання послуг з опалення, водопостачання та водовідведення.
Масштабні руйнування на Зміївській ТЕС спричинили початок гуманітарної кризи в смт Слобожанське, оскільки не надали змоги своєчасно розпочати опалювальний період 2022 – 2023 р.
 В процесі розмови, відповідаючи на запитання присутніх, Дмитро Діхтяр розповів про паралельну роботу щодо забезпечення смт Слобожанське альтернативним варіантом опалення, яку селищна рада веде ще з 2017 року, а саме:
 Створення системи аварійного опалення з залученням потужностей ПрАТ"Зміївська овочева фабрика".
 Розробка альтернативних схем опалення з будівництвом декількох котелень на території смт Слобожанське.
Всі ці варіанти детально опрацьовані, але кожен з них потребує підтримки більш високого рівня...
 Присутні на засіданні керівники ФГ та підприємств, підтримали пропозицію селищного голови щодо надання благодійної допомоги Зміївській ТЕС ПАТ «Центренерго» у вигляді матеріалів для проведення аварійно – відновлювальних робіт по усуненню наслідків ракетних обстрілів.
 Слобожанська селищна рада висловлює вдячність Директору ФГ «Полька» Олександру Миколайовичу Полька, Генеральному Директору Агрофірми ім. Гагаріна Анатолію Федоровичу Гацько, Директору ФГ «Строгий О.Ф.» Денису Олександровичу Строгому, Директору ТОВ «Геомакс» Генадію Анатолійовичу Шпаку та Директору Зміївського лісгоспу Олексію Вікторовичу Миргороду за надану допомогу!

Розпочато реалізацію проекту «Шлях до істини: побудова мостів між Україною та ЄС»

1

Si

Слобожанською міською радою розпочато реалізацію проекту «Шлях до істини: побудова мостів між Україною та ЄС» (Path to Truth: Building Bridges Between Ukraine and the EU) у партнерстві з муніципалітетом Vännäs (Швеція), що отримав перемогу в конкурсі  «Програма співпраці Шведського інституту з Україною 2025» (The Swedish Institute Ukraine Cooperation Programme 2025), що фінансується Шведським інститутом (Swedish Institute).

Детальніше...

16 лютого 2026 року благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД „ҐЛОБАЛ ЕМПАВЕРМЕНТ МІШН ЮА“» доставила чергову партію гуманітарної допомоги до м. Слобожанське.

IMG 20260216 WA0000Продуктові набори отримують родини внутрішньо переміщених осіб, сім’ї військовослужбовців та сім’ї у складі яких є діти з інвалідністю до 18 років.

Слобожанська міська рада висловлює слова подяки Global Empowerment Mission Ukraine та всій команді GEM за постійну вагому підтримку наших людей.

Детальніше...

Що потрібно знати про паводок?

Title

Незабаром  весна, і з початком весняної відлиги зростає небезпека підняття рівня ґрунтових вод, що може призвести до повеней і паводків.

Детальніше...

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі від 16 лютого 2026 року

Предмет закупівлі

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів»  (зі змінами))

Детальніше...

Протокол спільного засідання постійних депутатських комісій від 10 лютого 2026 року

протоколи комісій

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ❗

Facebook post   16

📢до уваги громадян, місце проживання яких зареєстроване у м. Слобожанське

📌У Слобожанському Палаці культури буде відбуватися видача талонів на отримання гуманітарної допомоги для сімей військовослужбовців, сімей у складі, яких є діти з інвалідністю до 18 років та сім’ям ВПО.

☑ 16 лютого 2026 року з 10-00 год. до 12-00 год. буде проводиться видача талонів.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ!

Звіт 19 лютого 2026 року о 16.00 годині в малому залі Слобожанського Палацу Культури, відбудеться відкрита зустріч з громадянами територіальної громади з питання «Звіт Слобожанського міського голови Дмитра ДІХТЯРА за 2025 рік».

Із Звітом можна ознайомитись в приміщенні міської ради або на офіційному сайті http://km-sov.gov.ua/

Слобожанська  міська  рада,

інформація за телефоном: 5-23-09

Слобожанська міська рада висловлює слова подяки благодійній організації «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД „ҐЛОБАЛ ЕМПАВЕРМЕНТ МІШН ЮА“»,

PHOTO 2026 02 12 15 57 18 PHOTO 2026 02 12 15 57 18 1
PHOTO 2026 02 12 15 57 19 PHOTO 2026 02 12 15 57 19 1

Слобожанська міська рада висловлює слова подяки благодійній організації «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД „ҐЛОБАЛ ЕМПАВЕРМЕНТ МІШН ЮА“», яка 12 лютого 2026 року доставила чергову партію гуманітарної допомоги до села Лиман.

Детальніше...

Одноразова адресна грошова допомога мешканцям Слобожанської міської ради

Materialna dopomoga

Надання одноразової адресної грошової допомоги громадянам, які зареєстровані на території Слобожанської міської ради та опинилися в скрутних життєвих обставинах з різних причин, постійно розглядається на засіданнях комісії з розгляду питань, пов’язаних з наданням одноразової адресної грошової допомоги відповідно до Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги громадянам Слобожанської міської ради та Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги Захисникам і Захисницям України та членам їх сімей Слобожанської міської ради.

Детальніше...

Інформація про надання одноразової грошової допомоги для забезпечення енергонезалежності малого бізнесу

DCZ

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 29 січня 2026 р. № 111

ЗМІНИ,

що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України

від 21 червня 2022 р. № 738

  1. Пункт 1 доповнити абзацом такого змісту:

“Порядок  надання  одноразової  грошової  допомоги  для   забезпечення енергонезалежності малого бізнесу.”.

  1. Доповнити постанову Порядком такого змісту:

“ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 21 червня 2022 р. № 738

ПОРЯДОК

надання одноразової грошової допомоги для

забезпечення енергонезалежності малого бізнесу

Детальніше...