Продовжується активна робота по наданню гуманітарної допомоги жителям Слобожанської громади.
У цей важкий період Слобожанська селищна рада, волонтери та представники бізнесу громади продовжують забезпечувати людей вразливих категорій продуктами харчування, засобами гігієни.
Завдяки злагодженій роботі та отриманій благодійній допомозі працівники комунальних підприємств та установ ради, старости, волонтери лише з початку тижня видали понад 800 продуктових наборів для родин, які мають дітей від 0 до 18 місяців, родин опікунів та піклувальників, підопічних центру надання соціальних послуг, родин переселенців, сімей з дітьми-інвалідами, родинам, які постраждали внаслідок бомбардувань у селах Благодатне і Донець та іншим.
Ми щиро вдячні за допомогу та розраховуємо на подальшу співпрацю!
З метою підтримки українців, у тому числі найбільш вразливих категорій населення, на період проходження зимового періоду 2025-2026 років Урядом запроваджено пакет соціальних програм «Зимова підтримка», затверджений постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання підтримки окремих категорій осіб для проходження зимового періоду 2025/26 року «Зимова підтримка» від 05.11.2025 №1433.
У межах пакету програм передбачена виплата одноразової грошової допомоги у розмірі 1000 гривень для всіх українців, які перебувають в Україні, на покриття базових витрат на початку зими.
Терміни подачі заявок для отримання виплати: з 15 листопада по 24 грудня 2025 року. Одна особа може отримати тільки одну виплату у розмірі 1000 гривень за цією програмою. На кожну дитину батьки можуть подати окрему заявку.
Оформити заявку для отримання коштів можна через застосунок «Дія» або у відділеннях Укрпошти. Заявку на допомогу для дітей подають батьки, опікуни або законні представники. Для недієздатних осіб звернення подає їхній опікун.
Продуктові набори отримують мешканці Лиманського старостату та м. Слобожанське.
Гуманітарну допомогу можуть отримати сім’ї в домоволодінні яких хоча б один з членів сім’ї має статус: людини похилого віку, або особи з інвалідністю, або в сім’ї є діти до 18 років, або є батьки чи дружина/чоловік військовослужбовця, а також сім’ї ВПО.
Висловлюємо засновнику Фонду Майклу Каппоні, директору представництва GEM UA Андрію Негричу, представникам Фонду Володимиру Потравному, Артему Левитас, Павлу Кузнецову слова вдячності за допомогу людям, які знаходяться у складних життєвих обставинах.