Поліцейський офіцер громади — це офіцер Національної поліції України, який живе та працює у територіальній громаді. Його головні завдання — забезпечувати порядок і запобігати правопорушенням і злочинам у межах територіальної громади. Принципова відмінність – постійне знаходження Поліцейського офіцера громади в робочий час на території населених пунктів громади, а також підзвітність Голові територіальної громади.

В березні 2021 році Слобожанський селищний голова Дмитро Діхтяр підписав Меморандум про співпрацю та партнерство між ГУ Національної поліції в Харківській області та Слобожанською селищною радою, в рамках реалізації якого зі сторони селищної ради здійснені наступні заходи:

  1. Створені належні умови для служби та відпочинку поліцейських офіцерів громади у відповідності до законодавства України, а саме: проведений поточний ремонт внутрішніх приміщень і фасадної частини будівлі, а також меблювання приміщень по вул. Дружби, 6 в смт. Слобожанське, в яких визначене місце розміщення Поліцейської станції Слобожанської селищної територіальної громади, на загальну суму 40 тис.грн.
  2. Виділена субвенція Чугуївському РУП ГУНП в Харківській області на придбання автомобілю Renault Duster на суму 557,2 тис. грн., який буде використовуватися Поліцейськими офіцерами Слобожанської територіальної громади для виконання своїх посадових обов’язків.

26 січня 2022 року відбулось офіційне представлення Поліцейського офіцера громади сектору взаємодії з громадами ВП ГУНП в Харківській області капітана поліції Олександра Міняйло, який здійснюватиме надання поліцейських послуг, передбачених Законом України «Про Національну поліцію», на території населених пунктів Слобожанської селищної територіальної громади.

З нагоди відкриття Поліцейської станції в Слобожанській селищній територіальній громаді, Дмитро Діхтяр подарував новопредставленому Поліцейському офіцеру громади персональний ноутбук.

Бажаємо Поліцейському офіцеру громади успіхів та натхнення на новому робочому місці! Сподіваємося, що поява Поліцейської станції громади матиме значний позитивний вплив на стан правопорядку на території населених пунктів Слобожанської селищної ради.


Адреса для звернень до Поліцейського офіцера громади:

смт. Слобожанське, вул. Дружби, 6

тел. (099) 953-92-25

графік роботи: пн – пт з 9.00 до 18.00

Герої не вмирають!

Ковальов Ігор Іванович

04.08.1966 – 05.04.2024

Утримання територій – обов’язок органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання та громадян

Чугуївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що втратив чинність Закон України «Про відходи» від 05.03.1998 №187/98 та набрав чинності Закон України «Про управління відходами» від 20.06.2022 №2320-IX. Цей Закон визначає  організаційні, правові, економічні засади діяльності щодо запобігання утворенню, зменшення обсягів утворення відходів, зниження негативних наслідків від діяльності з управління відходами, сприяння підготовці відходів до повторного використання, рециклінгу і відновленню з метою запобігання їх негативного впливу на здоров’я людей та навколишнє природне середовище.

Відповідно до Закону України «Про відходи», забороняється несанкціоноване скидання і розміщення відходів, у тому числі побутових, на території міст, населених пунктів та в інших місцях, що може створювати небезпеку для здоров’я людей та навколишнього середовища.

Викидання сміття в місцях, спеціально не пристосованих для цієї мети, тягне за собою відповідальність, встановлену законом. Так, у ст. 42 ЗУ «Про відходи» зазначено, що «особи, винні в порушенні законодавства про відходи, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільну чи кримінальну відповідальність за порушення встановленого порядку поводження з відходами, що прямо чи опосередковано може вплинути на здоров’я людини або може призвести до забруднення навколишнього середовища та економічних збитків».

Детальніше...

Проведено комісійне обстеження залізничних переїздів які розташовані на території Слобожанської громади

04

☝️🚨З метою підвищення рівня безпеки руху та за для запобігання випадків ДТП на залізничних переїздах регіональної філії «Південна залізниця», 05 квітня 2024 року за участі представників Слобожанської селищної ради, Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області, національної поліції України, та представників АТ «Укрзалізниця» було проведено комісійне обстеження залізничних переїздів які розташовані на території Слобожанської громади.🚉
Детальніше...

Інформація щодо вебінарного проєкту

Увага!. Проводиться набор представників мікро-, малого та середнього бізнесу на освітній проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн», який реалізується у співпраці з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay.

Безоплатний вебінарний проєкт допоможе детальніше дізнатися з чого починати бізнес онлайн, що потрібно щоб стати підприємцем, як працювати з асортиментом та як безпечна оплата впливає на конверсію замовлень. Початок навчання: 18 квітня 2024 року.

Детальна інформація за посиланням: https://business.diia.gov.ua/10-steps-to-online-sales.

Інформація щодо профілактики сказу в домашніх тварин

Чугуївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що з метою профілактики сказу в домашніх тварин фахівцями Зміївської районної дільниці ветеринарної медицини Харківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини з 09.04.2024 по 12.04.2024, 15.04.2024 року будуть проводитись профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в населеному пункті: с. Шелудьківка.

Просимо власників тварин забезпечити належні умови за місцем утримання тварин для проведення щеплення проти сказу.

Детальніше...

У Слобожанському лісовому офісі нагадують про пожежну небезпеку у лісах

pozhezhna bezpeka v lisi

У лісах Харківщини розпочався пожежонебезпечний період, що триватиме до кінця осені. Цей період є особливо небезпечним для лісових масивів через високий ризик виникнення загорянь.

Детальніше...

🔊Оновлені графіки погодинних відключень електроенергії в Харкові та області у період з 10 по 14 квітня

thumb newsdocument 900 600 ba68

❗ ❗ ❗

УВАГА

❗ ❗ ❗
📢Оновлено графіки погодинних відключень світла в Харківській області у період із 10 по 14 квітня.
Детальніше...

Видача гуманітарної допомоги 10 квітня 2024 року

gum dopomoga

ОГОЛОШЕННЯ 

10 квітня 2024 року в с. Благодатне та с. Донець буде проводитися видача гуманітарної допомоги для наступних категорій сімей, які  потребують гуманітарної допомоги: 

Детальніше...

Відбулася зустріч представників Слобожанської селищної ради з ГО «Спілка ветеранів АТО»

01

9 квітня 2024 року відбулася зустріч представників Слобожанської селищної ради з ГО «Спілка ветеранів АТО», що реалізує проєкт «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина».

Детальніше...

Інформація щодо наявності лікарських засобів станом на 08.04.2024

Medical

Детальніше...