Title

Головне управління ДПС у Вінницькій області відповідає, що відповідно до п. 1 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) одноразове (спеціальне) добровільне декларування – це особливий порядок добровільного декларування фізичною особою, визначеною п. 3 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ ПКУ, належних їй активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування та/або міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, та/або які не були задекларовані в порушення податкового та валютного законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 1 січня 2021 року.

Згідно з п. 6 підрозд 9 прим. 4 розд. ХХ ПКУ декларант, який має намір скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням щодо належних йому активів фізичної особи, протягом визначеного підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ ПКУ періоду одноразового (спеціального) добровільного декларування має право добровільно подати до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, одноразову (спеціальну) добровільну декларацію в порядку та за формою, встановленими центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

Нагадаємо, що одноразова (спеціальна) добровільна декларація подається безпосередньо декларантом до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, в електронній формі з урахуванням вимог, встановлених розд. II ПКУ, та особливостей, встановлених цим підрозділом (п.п. 6.2 п. 6 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ ПКУ).

Крім того, положеннями частини першої ст. 1 Закону України від 02 жовтня 1996 року № 393/96-ВР «Про звернення громадян» (далі – Закон № 393) передбачено право громадян України на звернення, зокрема до органів державної влади із заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів.

Згідно з п.п. 19 прим. 1.1.28 п. 19 прим. 1.1 ст. 19 прим. 1 ПКУ до функцій контролюючих органів належить надання індивідуальних податкових консультацій, інформаційно-довідкових послуг з питань податкового та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи.

Таким чином, з метою отримання інформації щодо поданої одноразової (спеціальної) добровільної декларації та суми сплаченого збору з одноразового декларування платник податків має право звернутися до контролюючого органу із відповідною заявою, відповідь на яку буде надана у порядку та строки, визначені діючим законодавством.

Звіт про виконання заходів за І півріччя 2026 року Програми соціально – економічного розвитку Слобожанської міської територіальної громади Чугуївського району Харківської області на 2024 – 2027 роки

Звіти про виконання заходів

На виконання ст.75 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року №280/97-ВР, інформуємо про стан виконання заходів за І півріччя 2026 року Програми соціально – економічного розвитку Слобожанської міської територіальної громади Чугуївського району Харківської області на 2024 – 2027 роки

Детальніше...

ПЕРЕЛІК соціальних послуг, які надаються комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Слобожанської міської ради Чугуївського району Харківської області, їх зміст та обсяг, умови і порядок отримання

Центр надання соц послуг

Детальніше...

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Важлива інформація

АТ «Укргазвидобування» філія ГПУ «Шебелинкагазвидобування»

свердловини №№662, 678 Шебелинського ГКР

Повне найменування суб’єкта господарювання - Акціонерне товариство «Укргазвидобування» філія газопромислове управління «Шебелинкагазвидобування» свердловини №662, №678 Шебелинського газоконденсатного родовища.

Детальніше...

Про проведення ретриту психологічної підтримки для матерів-ветеранок та військовослужбовиць

Повідомляємо

ЧУГУЇВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІДДІЛ ВЕТЕРАНСЬКОЇ ПОЛІТИКИ повідомляє:

Детальніше...

Інформація про початок перевірки на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» від 10.08.2026 року

Очищення влади

На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» інформуємо про те, що розпочато перевірку стосовно:

Детальніше...

Щодо виконання плану заходів з реалізації Національного плану управління відходами на 2025 – 2033 роки

images

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує:

Детальніше...

Що потрібно знати про харчове отруєння?

Title

Мабуть, кожен хоча б раз стикався із ситуацією, коли після, здавалося б, цілком нормальної їжі раптом починає нудити, з’являється біль у животі, слабкість або підвищується температура. Багато хто називає це «щось не те з’їв», але насправді за такими симптомами може ховатися харчове отруєння.

Детальніше...

Вітання з Днем молоді!

YouthDay 2026

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету від 06 серпня 2026 року

Паспорти бюджетних програм

Детальніше...

Попередження нещасних випадків на водних об'єктах Слобожанської міської територіальної громади

Title

З настанням спеки зростає актуальність питань безпеки на воді.

Лише протягом минулого тижня на Харківщині вода забрала життя 7 людей. А від початку літнього періоду на водних об’єктах загинуло вже 22 особи, серед них — 2 дітей.

Детальніше...