Title

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до пункту 61 підрозділу 10 Розділу ХХ «ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ» Податкового кодексу України з 01 січня 2021 року до 01 січня 2022 року реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку другої – четвертої груп (фізичними особами-підприємцями), обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує обсягу доходу, що не перевищує 220 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) року, незалежно від обраного виду діяльності, крім тих, які здійснюють:

  • реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;
  • реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров’я;
  • реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

У разі перевищення платником єдиного податку другої – четвертої груп (фізичною особою-підприємцем) у календарному році обсягу доходу, що не перевищує 220 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) року, застосування реєстратора розрахункових операцій та/або програмного реєстратора розрахункових операцій для такого платника єдиного податку є обов’язковим.

Застосування реєстратора розрахункових операцій та/або програмного реєстратора розрахункових операцій починається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується в усіх наступних податкових періодах протягом реєстрації суб’єкта господарювання як платника єдиного податку.

Таким чином, з 01 січня 2022 року значно розширюється коло суб’єктів господарювання (фізичних осіб-підприємців), якими мають застосовуватись реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій.

Увага пасажири!

Увага Оголошення

З 28 серпня до 6 вересня 2026 р.електропоїзд √6430 сполученням Ізюм - Харків Пас. Слідує наступним графіком відправлення : ЗП Слобожанська 15год.17хв. ст.Занки 15 год.26 хв., ЗП Будинок відпочинку 15 год.31 хв.( На 10 хв.раніше )

Проєкт менторської підтримки та безкоштовний підприємницький курс для молоді 18-25 років із прифронтових територій «Це моя справа»

Title

Projector Foundation спільно з Мінекономіки за підтримки Програми «Партнерство за сильну Україну», запустили проєкт менторської підтримки та безкоштовний підприємницький курс для молоді 18-25 років із прифронтових територій «Це моя справа».

Детальніше...

Рішення виконавчого комітету Слобожанської міської ради від 18 серпня 2026 року

Рішення виконкому

ПИТАННЯ, ВКЛЮЧЕНІ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ НА

ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

18 серпня 2026 рік

Детальніше...

В КУ ХОР «Кризовий соціальний центр для жінок» запроваджено соціальну послугу підтриманого проживання молоді з інвалідністю

Відділ соцзахисту

Відділ соціального захисту населення Слобожанської міської ради інформує, що в КУ ХОР «Кризовий соціальний центр для жінок» запроваджено соціальну послугу підтриманого проживання молоді з інвалідністю.

Детальніше...

З 01 червня 2026 року набрали чинність зміни до законодавства України, які стосуються реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання громадян

ЦНАП

Відділ ЦНАП Слобожанської міської ради повідомляє: З 01 червня 2026 року набрали чинність зміни до законодавства України, які стосуються реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання громадян.

Детальніше...

Про схвалення прогнозу бюджету Слобожанської міської територіальної громади на 2027 - 2029 роки

Бюджет громади

Детальніше...

Щодо проведення ремонтних робіт

Увага Оголошення

Шановні мешканці громади!

До Слобожанської міської ради надійшов лист від Харківської філії ТОВ "Газорозподільні мережі України" з інформацією щодо припинення газопостачання до споживачів природного газу, що проживають в м. Слобожанське у зв'язку з проведенням ремонтних робіт з 26 серпня 2026 року до завершення всіх ремонтних робіт.

Детальніше...

ДО УВАГИ БАТЬКІВ !

Title

Відділ соціального захисту населення Слобожанської міської ради інформує про можливість оздоровлення та відпочинку дітей Слобожанської громади віком від 7 до 18 років за рахунок бюджетних коштів у 2026 році відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2025 № 276 «Деякі питання організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги і підтримки, в дитячих оздоровчих таборах державних підприємств «Міжнародний дитячий центр «Артек», «Український дитячий центр «Молода гвардія» і в дитячих закладах, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей.

Детальніше...

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі від 20 серпня 2026 року

Предмет закупівлі

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

 (відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів»  (зі змінами))

Детальніше...

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі від 20 серпня 2026 року

Предмет закупівлі

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

 (відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів»  (зі змінами))

Детальніше...