Title

За участю фахівців Головного управління ДПС у Харківській області та представників Громадської ради при ГУ в приміщенні ГО «Харківський прес – клуб» відбувся прес-брифінг для представників засобів масової інформації.

Під час заходу обговорювалися питання щодо одноразового (спеціального) добровільного декларування та використання електронного кабінету платника.

Спікери:

Олег Німий – заступник начальника Головного управління ДПС у Харківській області;

Інесса Якименко – начальника управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Харківській області;

Сергій Біланчук  – начальник управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Харківській області.

Так фахівці податкової служби розповіли, що у період з 01 вересня 2021 року до 01 вересня 2022 року триває одноразове (спеціальне) добровільне декларування, яке передбачає сплату одноразового збору.

Форму Декларації та Порядок подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації затверджено наказом Міністерства фінансів України від 02.08.2021 № 439.

Вказана Декларація подається безпосередньо декларантом до контролюючого органу, в електронній формі.

Також було акцентовано увагу на те що платник податків стає користувачем Електронного кабінету та набуває право, зокрема, подавати звітність в електронній формі після проходження в електронному кабінеті електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису з дотриманням вимог Закону України від 22 травня 2003 року № 851-IV «Про електронні документи та електронний документообіг» із змінами та доповненнями та Закону України від 05 жовтня 2017 року № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» із змінами та доповненнями або тих сервісів ідентифікації, використання яких дозволяється методологом Електронного кабінету.

У процесі виступів, спікери відповіли на поставлені запитання.

Рішення виконавчого комітету Слобожанської міської ради від 31 березня 2026 року

Рішення виконкому

 

Рішення виконавчого комітету №223 Про надання згоди на тимчасове застосовування комунальним підприємством «Комунальник» тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів с-ща Донець

Рішення виконавчого комітету №223

Додаток: Публічний індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення >> Завантажити>>

Публічний індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Facebook post   12

Детальніше...

Запуск онлайн-курсу «Фінанси для бізнесу: люди, процеси, системи»

Facebook post   10

Громадська організація «Українська асоціація фінансових керівників» запускає безоплатний онлайн-курс по налаштуванню і постановці управлінського обліку і фінансових відділів в компаніях для українців. Курс практичний і побудований на реальних кейсах, шаблонах і фреймворках, містить текстові матеріали, тести та вправи. Ми отримуємо багато запитів від мікро і малого бізнесу по цим питанням і коли вони вже приходять до нас, то ми виправляємо те, що було сформовано неправильно і те, що вже принесло збитки, саме тому ми хочемо допомогти підприємцям і управлінцям на старті не допускати самих розповсюджених помилок. Курс безоплатний для всіх українців.

Структура курсу: Всього курс складається з 10 уроків.

Посилання на додаткові матеріали: https://drive.google.com/drive/folders/172VUB_cWp8RtUlHhVAaK4fdeJJ1K7Shv Детальніше...

Розпорядження Слобожанського міського голови від 31.03.2026 року №88 "Про скликання LХХХV сесії Слобожанської міської ради VІІI скликання"

розп Про скл. 85 сесії (№88)

Завантажити

Запуск курсу із системного маркетингу

Facebook post   16

Громадська організація «ЧОЙС31 ФУНДАЦІЯ» у партнерстві з Мінекономіки запускає безоплатний онлайн-курс із системного маркетингу «Маркетологія» для українців. Курс практичний і побудований на реальних кейсах, шаблонах і фреймворках, містить текстові матеріали, тести та вправи.

 

Детальніше...

28 березня 2026 року благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД „ҐЛОБАЛ ЕМПАВЕРМЕНТ МІШН ЮА“» доставила чергову партію гуманітарної допомоги до с. Геніївка

IMG 3482

Продуктові сімейні набори отримують родини до складу яких входять пільгові категорії громадян Геніївського старостату та сіл Скрипаї, Мохнач, Лісне.

Детальніше...

92 окрема штурмова бригада імені кошового отамана Івана Сірка продовжує набір на посади за контрактом «18-24»

Це одна з найбільших бригад ЗСУ з 25-річною історією. Її воїни обороняли та звільняли Харківщину у 2022 році, брали участь у боях на Донецькому та Куп’янському напрямках.

У них - молоді командири, чіткі завдання та сучасне екіпірування.

Залишай заявку та ставай до лав кращих!

Детальніше...

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД „ҐЛОБАЛ ЕМПАВЕРМЕНТ МІШН ЮА“» доставили чергову партію гуманітарної допомоги

PHOTO 2026 03 27 13 56 04

27 березня 2026 року благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД „ҐЛОБАЛ ЕМПАВЕРМЕНТ МІШН ЮА“» доставила чергову партію гуманітарної допомоги до с. Лиман.

Детальніше...

Про інформування про проект невідкладної правничої допомоги

Title

Інститут прав людини Асоціації правників України (ІПЛ АПУ) розпочав реалізацію проекту «Надання невідкладної правничої допомоги вразливим групам населення, які постраждали від війни в Україні» за фінансової підтримки Міжнародного комітету порятунку (International Rescue Committee, IRC). Проект триватиме до ЗО вересня 2026 року.

Детальніше...

Повідомлення для учасників дорожнього руху !

images

Слобожанська міська рада повідомляє, що за інформацією ВП «Ізюмська дистанція колії» регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» у зв’язку з відновленням безперебійного електроживлення переїзної сигналізації, залізничний переїзд 7 км + 758 м (8 км ПК 8) перегону Шебелинка – Лиман з 25.03.2026 переведено до регульованого переїзду.