Title

Сьогодні в.о. заступника начальника Головного управління ДПС у Харківській області Євген Огієнко в режимі «гарячої лінії» консультував стосовно подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації та сплати відповідного збору.

Під час зазначеного заходу громадяни мали можливість задавати питання за допомогою телефону або спілкуватися з фахівцем податкової служби через платформу ZOOM.

Зокрема, податківець відповів на питання чи підлягає одноразовому (спеціальному) добровільному декларуванню нерухоме майно, яке було придбано за рахунок коштів, з яких були сплачені усі податки та збори.

Він повідомив, що добровільне декларування – це особливий порядок добровільного декларування фізичною особою належних їй активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування та/або міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, та/або які не були задекларовані в порушення податкового та валютного законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 01 січня 2021 року.

При цьому скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням можуть фізичні особи – резиденти, у тому числі самозайняті особи, а також фізичні особи, які не є резидентами України, але які були резидентами на момент отримання (набуття) об’єктів декларування чи на момент нарахування (отримання) доходів, за рахунок яких були отримані (набуті) об’єкти декларування, і які відповідно до Податкового кодексу України є чи були платниками податків.

Таким чином, якщо фізична особа має у власності нерухоме майно, яке було придбано за рахунок коштів, з яких були сплачені усі податки та збори, передбачені нормами чинного законодавства, то подавати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію такій фізичній особі не потрібно.

Проекти рішень, які планується винести на розгляд LXXXIV сесії VІІІ скликання

проєкти рішень

Детальніше...

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі від 04 березня 2026 року

Предмет закупівлі

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Детальніше...

РЕЄСТР галузевих (міжгалузевих), територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них станом на 2026 рік

koldogovor

Детальніше...

Про внесення змін та доповнень до додатку 1 до розпорядження від 04 лютого 2026 року №40 «Про створення робочої групи з розробки проєкту Статуту Слобожанської міської територіальної громади»

Gerb

СЛОБОЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

27 лютого 2026 року м. Слобожанське №66

 

Про внесення змін та доповнень до додатку 1 до розпорядження від 04 лютого 2026 року

№40 «Про створення робочої групи з розробки проєкту Статуту Слобожанської міської територіальної громади»

Детальніше...

ЗВІТ КУ “ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ” СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА 2025 РІК

Facebook post   23

КУ «Центр надання соціальних послуг» Слобожанської міської ради Чугуївського району Харківської області (далі — Слобожанський центр надання соціальних послуг) є комплексним закладом соціального захисту населення, яка проводить соціальну роботу з надання соціальних послуг особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

Детальніше...

Про скликання LХХХІІІ сесії Слобожанської міської ради VІІI скликання

Gerb

СЛОБОЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

02 березня 2026 року м. Слобожанське №69

 

Про скликання LХХХІІІ сесії Слобожанської міської ради VІІI скликання

Детальніше...

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету від 27 лютого 2026 року

Паспорти бюджетних програм

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Facebook post   16Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілляПовідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілляпланованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення,збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" 30019775

Переглянути

Протокол спільного засідання постійних депутатських комісій від 19 лютого 2026 року

протоколи комісій

Детальніше...

Протокол № 1 засідання робочої групи з розробки проєкту Статуту Слобожанської міської територіальної громади

Статут

Детальніше...