title

Головне управління ДПС у Харківській області інформує, що до Єдиного реєстру включаються суб’єкти господарювання незалежно від форми власності, що є юридичними особами та платниками податку на додану вартість, здійснюють реалізацію майна шляхом проведення біржових торгів (аукціонів) або через роздрібну торгівельну мережу.

Для участі в конкурсі суб’єкти господарювання (юридичні особи платники податку на додану вартість) подають такі документи:

заяву про включення до Єдиного реєстру із зазначенням вартості власного капіталу, кількості працівників, наявності офіційної сторінки або електронної адреси в мережі Інтернет;

копію установчого документа, засвідчену суб’єктом господарювання;

копії ліцензій на право здійснення окремих видів господарської діяльності (за наявності);

довідку про власні складські приміщення або копію договору оренди складських приміщень у тому регіоні, де подається заява;

копії документів, які підтверджують можливість проведення біржових торгів (свідоцтво про реєстрацію (акредитацію) члена біржі, власника біржового місця, брокерської контори);

баланс або фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва та звіт про фінансові результати за останній звітний період, що передує даті подачі документів.

Засідання комісії відбудеться 9 грудня 2021 року, о 14.00, за адресою : вул. Пушкінська 46, м. Харків, 61166.

Довідки за телефоном: (057)702 16 32

Рішення виконавчого комітету Слобожанської міської ради від 4 серпня 2026 року

Рішення виконкому

ПИТАННЯ, ВКЛЮЧЕНІ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ НА

ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 04 серпня 2026 рік

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів з Особливостями

Предмет закупівлі

Детальніше...

Проекти рішень, які планується винести на розгляд XCII сесії VІІІ скликання

Проєкти рішень

Детальніше...

Змінено підхід до порядку виплати Пенсійним фондом України окремих видів державної допомоги сім'ям з дітьми

Повідомляємо

Районна військова адміністрація інформує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.05.2026 № 617 «Зміни щодо особливостей виплати окремих видів державної допомоги сім'ям з дітьми, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України», змінено підхід до порядку виплати Пенсійним фондом України окремих видів державної допомоги сім'ям з дітьми.

Детальніше...

Кожна донація крові — це врятоване життя!

 

unnamed

У той час, коли наші воїни тримають оборону на фронті, кожен із нас може стати для них надійним тилом. В умовах збройної агресії рф забезпечення стабільних запасів донорської крові — це запорука того, що наші медики зможуть вчасно врятувати поранених військовослужбовців та цивільних громадян.
Детальніше...

Сальмонельоз: як уберегти себе влітку

title

У літній період, коли температура повітря підвищується, створюються сприятливі умови для швидкого розмноження патогенних мікроорганізмів у харчових продуктах. Саме тому в теплу пору року значно зростає ризик виникнення гострих кишкових інфекцій, зокрема сальмонельозу.

Детальніше...

В період з 03.08.2026 по 07.08.2026 будуть проводитись профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в громадах населених пунктів Чугуївського району

1725912838020

Чугуївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що з метою профілактики сказу в домашніх тварин, фахівцями дільниць ветеринарної медицини Харківської державної лікарні ветеринарної медицини в період з 03.08.2026 по 07.08.2026 будуть проводитись профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в громадах населених пунктів Чугуївського району, відповідно до графіку:

Детальніше...

Про скликання XCII сесії Слобожанської міської ради VIII скликання

Про скликання XCII сесії

Щодо навчання у серпні 2026 року в Харківському центрі ПТО ДСЗ

DCZ

ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЧУГУЇВСЬКА ФІЛІЯ ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ Зміївське управління інформує:

Детальніше...

Щодо проведення аварійно-відновлювальних робіт 4 серпня 2026 року

Увага Оголошення

Увага мешканцям м. Слобожанське!

Слобожанська міська рада Чугуївського району Харківської області отримала листа від ПАТ "Центренерго" Зміївська ТЕС наступного змісту:

Детальніше...