title

Головне управління ДПС у Харківській області повідомля, що порядок функціонування єдиного рахунку визначено нормами ст.351  Податкового кодексу України  та постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2020 року № 321  зі змінами.

Порядок заповнення платіжних доручень при сплаті податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  визначено наказом  Міністерства фінансів України від 31.12.2020 №847.

У разі допущення платником податків помилки при сплаті грошових зобов'язань, ДПС не пізніше наступного робочого дня з дня зарахування таких коштів на єдиний рахунок надсилає платнику через електронний кабінет повідомлення про виявлені помилки чи розбіжності за таким розрахунковим документом. Платник не пізніше наступного робочого дня після отримання від ДПС повідомлення про виявлені помилки чи розбіжності за таким розрахунковим документом визначає через електронний кабінет належність платежу відповідному одержувачу.

У разі сплати платниками податків, які використовують єдиний рахунок, грошових зобов’язань  на бюджетні/небюджетні рахунки (не через єдиний рахунок) – ці  кошти  не підлягають до перенесення до ІКП платника та вважаються, як «Платежі до з’ясування».

У разі відмови платника податків  від використання єдиного рахунка органи ДПС вносить до реєстру інформацію про виключення такого платника з реєстру з 1 січня календарного року, що настає за роком, в якому було подано повідомлення про відмову від використання єдиного рахунка.

ПОЛОЖЕННЯ КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ» СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ затверджене рішенням сесії від 19.06.2025 року № 3010 - VIII

 

Завантажити >>

ПОЛОЖЕННЯ про Відділ освіти Слобожанської міської ради Чугуївського району Харківської області затверджене рішенням сесії від 19.06.2025 року № 3010 - VIII

Відділ освіти

Детальніше...

Служба у справах дітей Слобожанської міської ради Чугуївського району Харківської області

Служба у справах дітей

Місцезнаходження закладу: Харківська область, Чугуївський район, місто Слобожанське, вул. Дружби, буд. 6, каб. 4, 5

Начальник Служби у справах дітей Слобожанської міської ради Чугуївського району Харківської області: 

МІНДАРЬ Наталія Валентинівна.

тел. (05747) 5-22-88

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Перелік працівників служби:
 

Начальник

Міндарь Наталія Валентинівна

Головний спеціаліст

Плавун Світлана Гахроманівна

Спеціаліст І категорії

Назаренко Людмила Іванівна

 

ПОЛОЖЕННЯ про відділ Центр надання адміністративних послуг Слобожанської міської ради Чугуївського району Харківської області затверджене рішенням сесії від 19.06.2025 р. № 3015-VIII

ЦНАП

Детальніше...

ПОЛОЖЕННЯ про Фінансове управління Слобожанської міської ради Чугуївського району Харківської області затверджене рішенням сесії від 19.06.2025 року № 3013-VIІI

Фін управління

Детальніше...

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету від 5 травня 2026 року

Паспорти бюджетних програм

Детальніше...

Структура апарату Слобожанської міської ради

Структура апарату

Детальніше...

Перелік діючих договорів оренди нерухомого майна, комунальної власності територіальної громади Слобожанської міської ради станом на 6 травня 2026 року

 

Повідомляємо

Детальніше...

Одноразова адресна грошова допомога мешканцям Слобожанської міської територіальної громади

Адресна грошова допомога

30 квітня 2026 року відбулися чергові засідання комісії, на яких було розглянуто 68 звернень мешканців громади про надання одноразової адресної грошової допомоги.

Колегіально прийнято рішення про виділення одноразової адресної грошової допомоги з місцевого бюджету 67 громадянам на загальну суму 349,2 тис. грн., а саме:

  • 49 мешканцям громади у зв’язку з проведенням лікування;
  • 4 мешканцям громади у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем;
  • 1 сім’ї у зв’язку із зникненням безвісти військовослужбовця;
  • 1 сім’ї військовослужбовця на придбання деревини паливної для опалення будинку у період воєнного стану (заява надійшла до закінчення опалювального періоду);
  • 3 сім’ям у зв’язку із загибеллю військовослужбовця;
  • 4 військовослужбовцям з числа Захисників України у зв’язку з проведенням лікування;
  • 1 військовослужбовцю у зв’язку з призовом його до лав Збройних Сил України за мобілізацією;
  • 4 особам з інвалідністю внаслідок війни з числа Захисників чи Захисниць України на вирішення соціально-побутових питань.

Положення про відділ соціального захисту населення Слобожанської міської ради