24 вересня 2021 року в рамках святкування Дня смт Слобожанське відбулося відкриття освітньо – молодіжного простору «Крок» – переможця конкурсу грантів «Енергія розвитку» Групи Нафтогаз, який спрямований на підтримку соціальних ініціатив громад для досягнення сталого розвитку регіонів діяльності групи НАФТОГАЗ.

В заході взяли участь Слобожанський селищний голова Дмитро Діхтяр, менеджер зі сталого розвитку Групи Нафтогаз Марія Мевша, старший інженер сектору регіонального розвитку Групи Нафтогаз Анастасія Теплюк, заступник начальника управління у справах молоді та спорту Харківська ОДА Едуард Павленко, в.о. начальника КУ «Харківський обласний центр молоді» Світлана Родак, представниця ГО «10 квітня» м. Одеса Марина Губська.

Метою проєкту було створення умов для отримання населенням Слобожанської селищної ради нових знань та навичок, необхідних для вдосконалення професійних якостей, перепрофілювання трудової діяльності та організації підприємницької діяльності, шляхом  проведення формальних і неформальних видів навчання та професійної підготовки підлітків та працездатного населення громади у створеному сучасному освітньому осередку – креативному просторі Слобожанської територіальної громади в приміщенні Слобожанського селищного Палацу культури.

Проєктом було передбачено відновлення естетичного вигляду, меблювання та оснащення оргтехнікою і мультимедійним обладнанням  освітнього осередку – креативного простору Слобожанської територіальної громади, що буде створений в приміщенні Слобожанського селищного Палацу культури, а також складання графіку проведення формальних і неформальних видів навчання та професійної підготовки в освітньому осередку – креативному просторі.

Вартість проєкту склала 125 508,00 грн., з них: 99 991,00 грн. – кошти Групи Нафтогаз, 25 517,00 грн. – кошти селищного бюджету Слобожанської територіальної громади.

Термін реалізації проєкту: травень 2021 року – вересень 2021 року.

Відкриття освітньо – молодіжного простору «Крок» відбулося в форматі «Світове кафе» - альтернативному формат обговорення питань у групі. Для організації роботи в групах були запрошені тренери Наталія Комишанська, Артем Коновалов та Андрей Мацокин.

Дякуємо усім запрошеним за участь у заході та бажаємо освітньо – молодіжному простору «Крок» розвитку та процвітання!

Герої не вмирають!

Ковальов Ігор Іванович

04.08.1966 – 05.04.2024

Утримання територій – обов’язок органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання та громадян

Чугуївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що втратив чинність Закон України «Про відходи» від 05.03.1998 №187/98 та набрав чинності Закон України «Про управління відходами» від 20.06.2022 №2320-IX. Цей Закон визначає  організаційні, правові, економічні засади діяльності щодо запобігання утворенню, зменшення обсягів утворення відходів, зниження негативних наслідків від діяльності з управління відходами, сприяння підготовці відходів до повторного використання, рециклінгу і відновленню з метою запобігання їх негативного впливу на здоров’я людей та навколишнє природне середовище.

Відповідно до Закону України «Про відходи», забороняється несанкціоноване скидання і розміщення відходів, у тому числі побутових, на території міст, населених пунктів та в інших місцях, що може створювати небезпеку для здоров’я людей та навколишнього середовища.

Викидання сміття в місцях, спеціально не пристосованих для цієї мети, тягне за собою відповідальність, встановлену законом. Так, у ст. 42 ЗУ «Про відходи» зазначено, що «особи, винні в порушенні законодавства про відходи, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільну чи кримінальну відповідальність за порушення встановленого порядку поводження з відходами, що прямо чи опосередковано може вплинути на здоров’я людини або може призвести до забруднення навколишнього середовища та економічних збитків».

Детальніше...

Проведено комісійне обстеження залізничних переїздів які розташовані на території Слобожанської громади

04

☝️🚨З метою підвищення рівня безпеки руху та за для запобігання випадків ДТП на залізничних переїздах регіональної філії «Південна залізниця», 05 квітня 2024 року за участі представників Слобожанської селищної ради, Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області, національної поліції України, та представників АТ «Укрзалізниця» було проведено комісійне обстеження залізничних переїздів які розташовані на території Слобожанської громади.🚉
Детальніше...

Інформація щодо вебінарного проєкту

Увага!. Проводиться набор представників мікро-, малого та середнього бізнесу на освітній проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн», який реалізується у співпраці з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay.

Безоплатний вебінарний проєкт допоможе детальніше дізнатися з чого починати бізнес онлайн, що потрібно щоб стати підприємцем, як працювати з асортиментом та як безпечна оплата впливає на конверсію замовлень. Початок навчання: 18 квітня 2024 року.

Детальна інформація за посиланням: https://business.diia.gov.ua/10-steps-to-online-sales.

Інформація щодо профілактики сказу в домашніх тварин

Чугуївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що з метою профілактики сказу в домашніх тварин фахівцями Зміївської районної дільниці ветеринарної медицини Харківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини з 09.04.2024 по 12.04.2024, 15.04.2024 року будуть проводитись профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в населеному пункті: с. Шелудьківка.

Просимо власників тварин забезпечити належні умови за місцем утримання тварин для проведення щеплення проти сказу.

Детальніше...

У Слобожанському лісовому офісі нагадують про пожежну небезпеку у лісах

pozhezhna bezpeka v lisi

У лісах Харківщини розпочався пожежонебезпечний період, що триватиме до кінця осені. Цей період є особливо небезпечним для лісових масивів через високий ризик виникнення загорянь.

Детальніше...

🔊Оновлені графіки погодинних відключень електроенергії в Харкові та області у період з 10 по 14 квітня

thumb newsdocument 900 600 ba68

❗ ❗ ❗

УВАГА

❗ ❗ ❗
📢Оновлено графіки погодинних відключень світла в Харківській області у період із 10 по 14 квітня.
Детальніше...

Видача гуманітарної допомоги 10 квітня 2024 року

gum dopomoga

ОГОЛОШЕННЯ 

10 квітня 2024 року в с. Благодатне та с. Донець буде проводитися видача гуманітарної допомоги для наступних категорій сімей, які  потребують гуманітарної допомоги: 

Детальніше...

Відбулася зустріч представників Слобожанської селищної ради з ГО «Спілка ветеранів АТО»

01

9 квітня 2024 року відбулася зустріч представників Слобожанської селищної ради з ГО «Спілка ветеранів АТО», що реалізує проєкт «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина».

Детальніше...

Інформація щодо наявності лікарських засобів станом на 08.04.2024

Medical

Детальніше...