Title

18 - 19 вересня 2021 в місті Первомайський Харківської області відбудеться визначна туристична подія Харківщині - фестиваль «Олексіївська фортеця 290», присвячений 290-річчю будівництва Української оборонної лінії.

Захід проводиться в рамках реалізації проекту «Фестиваль “Олексіївська фортеця”- драйвер розвитку туризму на Первомайщині» - переможця обласного конкурсу проектів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє».

Організатори фестивалю Первомайська міська рада. Харківський обласний центр культури і мистецтва. Харківський обласний центр туризму, ГО «Моушн+».

До 290-ї річниці Олексіївської фортеці - 290 артистів та творчих колективів виступатимуть на сцені фестивалю.

У концерті прийматимуть участь відомі гурти «Село і люди». «Євшан зілля», «Яри», «Фольк класік бенд», «Хор одиноких сердец сержанта Пеппера» та "Великий академічний Слобожанський ансамбль пісні і танцю", інші творчі колективи з усієї Харківщини.

Початок роботи локацій фестивалю - об 11 год. 18 вересня 2021 року.

Місце проведення: м. Первомайський, територія Олексіївської фортеці Української укріпленої лінії.

Детальна інформація про захід розміщена на офіційному сайті фестивалю https://fortfamilyfest.com/ та на сайті Харківської обласної ради http://oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/27015-na-kharkivshchini-vidbudetsya-festival-oleksijivska-fortetsya .

Місто Первомайський гостинно запрошує на родинне свято – фестиваль «Олексіївська фортеця 290»!

Олексіївська фортеця – справжнє серце Слобожанщини! Вона увібрала колорит і самобутність нашого народу. Сама енергетика цього місця підказує гостям, що вони опинилися на незвичайній території!

А будь-яка цікава історія неодмінно має своє продовження! Сьогодні Первомайській громаді вдалося відродити пам'ять про славетне минуле тутешніх земель!

«Олексіївська фортеця» – масштабна і яскрава подія, фестиваль, який привертає увагу своїм розмахом, культурною програмою та туристичним потенціалом! Це місце для відпочинку, торгівлі та демонстрації найрізноманітніших талантів перед численною аудиторією!

«Олексіївська фортеця» наче магніт приваблює гостей і туристів, а завдяки ним, ще й торгівців, народних майстрів та творчі колективи! Тож, запрошуємо Вас із родиною відвідати "Family Fest", що відбуватиметься у надзвичайному місці й усім разом поринути у дивовижну феєрію яскравих вражень, незабутніх емоцій та змістовного дозвілля! Це справжнє родинне свято, яке допомагає відпочити у сімейному колі, краще пізнати історію та культури рідної землі та отримати неймовірний заряд бадьорості на весь наступний рік!

 

ПРОГРАМА

18 ВЕРЕСНЯ 2021

11.00 - 18.00

Дитячий простір та анімація

Зона релаксу

Лучний тир

Богатирські ігри та розваги

11.00 - 00.00

Смачна їжа.

11.00 - 21.00

Ярмарок та майстер-класи

Фотозони та інсталляції

Виставка «Харківщина туристична»

12.00 - 18.00

Терра-казан

Приготування найбільшого казану органічної каші

11.00 - 15.00

Розважальна програма на головній сцені

15.00 -18.00

Сімейний квест. Лотерея. Розіграш подарунків

18.00 - 23.00

Концертна програма. Фейерверк

23.00 - 01.00

Дискотека

19 ВЕРЕСНЯ 2021

9.00 – 9.30

Фітнес-ранок

9.30 – 10.40

Виступ рок-гурту "Black Smoke"

10.00

Відкриття веломаршруту

та старт велотуру TourDeFort

10.40 – 13.00

Концертна програма творчих колективів м.Первомайський та гостей фестивалю

13.20

Лотерея, розіграш подарунків

Map

Герої не вмирають!

Ковальов Ігор Іванович

04.08.1966 – 05.04.2024

Утримання територій – обов’язок органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання та громадян

Чугуївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що втратив чинність Закон України «Про відходи» від 05.03.1998 №187/98 та набрав чинності Закон України «Про управління відходами» від 20.06.2022 №2320-IX. Цей Закон визначає  організаційні, правові, економічні засади діяльності щодо запобігання утворенню, зменшення обсягів утворення відходів, зниження негативних наслідків від діяльності з управління відходами, сприяння підготовці відходів до повторного використання, рециклінгу і відновленню з метою запобігання їх негативного впливу на здоров’я людей та навколишнє природне середовище.

Відповідно до Закону України «Про відходи», забороняється несанкціоноване скидання і розміщення відходів, у тому числі побутових, на території міст, населених пунктів та в інших місцях, що може створювати небезпеку для здоров’я людей та навколишнього середовища.

Викидання сміття в місцях, спеціально не пристосованих для цієї мети, тягне за собою відповідальність, встановлену законом. Так, у ст. 42 ЗУ «Про відходи» зазначено, що «особи, винні в порушенні законодавства про відходи, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільну чи кримінальну відповідальність за порушення встановленого порядку поводження з відходами, що прямо чи опосередковано може вплинути на здоров’я людини або може призвести до забруднення навколишнього середовища та економічних збитків».

Детальніше...

Проведено комісійне обстеження залізничних переїздів які розташовані на території Слобожанської громади

04

☝️🚨З метою підвищення рівня безпеки руху та за для запобігання випадків ДТП на залізничних переїздах регіональної філії «Південна залізниця», 05 квітня 2024 року за участі представників Слобожанської селищної ради, Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області, національної поліції України, та представників АТ «Укрзалізниця» було проведено комісійне обстеження залізничних переїздів які розташовані на території Слобожанської громади.🚉
Детальніше...

Інформація щодо вебінарного проєкту

Увага!. Проводиться набор представників мікро-, малого та середнього бізнесу на освітній проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн», який реалізується у співпраці з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay.

Безоплатний вебінарний проєкт допоможе детальніше дізнатися з чого починати бізнес онлайн, що потрібно щоб стати підприємцем, як працювати з асортиментом та як безпечна оплата впливає на конверсію замовлень. Початок навчання: 18 квітня 2024 року.

Детальна інформація за посиланням: https://business.diia.gov.ua/10-steps-to-online-sales.

Інформація щодо профілактики сказу в домашніх тварин

Чугуївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що з метою профілактики сказу в домашніх тварин фахівцями Зміївської районної дільниці ветеринарної медицини Харківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини з 09.04.2024 по 12.04.2024, 15.04.2024 року будуть проводитись профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в населеному пункті: с. Шелудьківка.

Просимо власників тварин забезпечити належні умови за місцем утримання тварин для проведення щеплення проти сказу.

Детальніше...

У Слобожанському лісовому офісі нагадують про пожежну небезпеку у лісах

pozhezhna bezpeka v lisi

У лісах Харківщини розпочався пожежонебезпечний період, що триватиме до кінця осені. Цей період є особливо небезпечним для лісових масивів через високий ризик виникнення загорянь.

Детальніше...

🔊Оновлені графіки погодинних відключень електроенергії в Харкові та області у період з 10 по 14 квітня

thumb newsdocument 900 600 ba68

❗ ❗ ❗

УВАГА

❗ ❗ ❗
📢Оновлено графіки погодинних відключень світла в Харківській області у період із 10 по 14 квітня.
Детальніше...

Видача гуманітарної допомоги 10 квітня 2024 року

gum dopomoga

ОГОЛОШЕННЯ 

10 квітня 2024 року в с. Благодатне та с. Донець буде проводитися видача гуманітарної допомоги для наступних категорій сімей, які  потребують гуманітарної допомоги: 

Детальніше...

Відбулася зустріч представників Слобожанської селищної ради з ГО «Спілка ветеранів АТО»

01

9 квітня 2024 року відбулася зустріч представників Слобожанської селищної ради з ГО «Спілка ветеранів АТО», що реалізує проєкт «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина».

Детальніше...

Інформація щодо наявності лікарських засобів станом на 08.04.2024

Medical

Детальніше...