DPS inf

Головне управління ДПС у Харківській області нагадує, що скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням можуть фізичні особи - резиденти, у тому числі самозайняті особи, а також фізичні особи, які не є резидентами України, але які були резидентами на момент отримання (набуття) об’єктів декларування чи на момент нарахування (отримання) доходів, за рахунок яких були отримані (набуті) об’єкти декларування, і які відповідно до Податкового кодексу України є чи були платниками податків.

Особи, які мають право скористатися правом на одноразове (спеціальне) добровільне декларування та не скористалися таким правом, вважаються такими, що повідомили контролюючий орган про відсутність у власності станом на дату завершення періоду проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування активів, одержаних (набутих) за рахунок доходів, з яких не сплачено або сплачено не в повному обсязі податки і збори відповідно до податкового законодавства на момент нарахування (отримання) таких доходів та/або склад та обсяг таких активів перебуває в таких межах:

1) активи, крім нижчевизначеними пунктами 2 і 3, сумарна вартість яких не перевищує 400 тисяч гривень станом на дату завершення періоду одноразового (спеціального) добровільного декларування. У разі якщо грошова вартість таких активів визначена в іноземній валюті/банківських металах, їх вартість зазначається у гривні за офіційним курсом національної валюти до іноземної валюти, установленим Національним банком України/облікової ціни банківських металів, розрахованої Національним банком України на дату подання декларантом одноразової (спеціальної) добровільної декларації;

2) нерухоме майно, розташоване на території України, яке станом на дату завершення періоду одноразового (спеціального) добровільного декларування належало фізичній особі на праві власності (у тому числі спільної сумісної або спільної часткової власності), що підтверджується даними відповідних державних реєстрів, в обсязі:

а) об’єкти житлової нерухомості:

квартира/квартири, загальна площа якої/яких не перевищує сукупно

120 квадратних метрів, або майнові права, що підтверджені відповідними документами, на таку квартиру або квартири у багатоквартирному житловому будинку незавершеного будівництва;

житловий будинок/житлові будинки, зареєстрований/зареєстровані у встановленому порядку в Україні, загальна площа якого/яких сукупно не перевищує 240 квадратних метрів, або житловий будинок незавершеного будівництва чи будинки незавершеного будівництва, загальна площа якого/яких сукупно не перевищує 240 квадратних метрів, за умови наявності у такої фізичної особи права власності на земельну ділянку відповідного цільового призначення;

б) об’єкти нежитлової нерухомості – нежитлові будинки некомерційного призначення та/або нежитлові будинки незавершеного будівництва некомерційного призначення, загальна площа яких не перевищує 60 квадратних метрів;

в) земельні ділянки, сукупний розмір яких по кожній окремій ділянці не перевищує норми безоплатної передачі, визначеної статтею 121 Земельного кодексу України;

3) один транспортний засіб особистого некомерційного використання (крім транспортного засобу, призначеного для перевезення 10 осіб i більше, включаючи водія, легкового автомобіля з робочим об’ємом циліндрів двигуна не менше як 3 тисячі кубічних сантиметрів та/або середньоринковою вартістю понад 400 тисяч гривень, мотоцикла із робочим об’ємом циліндрів двигуна понад 800 кубічних сантиметрів, літака, гелікоптера, яхти, катера), право власності на який було зареєстровано відповідно до законодавства України станом на дату завершення періоду одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Протокол №1 засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Слобожанської міської ради

Facebook post   23

 

Засідання LXXXVI сесії Слобожанської міської ради VIII скликання 21.04.2026 року

Відомість голосування голови та депутатів міської ради на засіданні LXXXVI cесії Слобожанської міської ради VIII скликання від 21 квітня 2026 року

Відомості голосування

від "21" квітня 2026 року

Детальніше...

Спільне засідання постійних депутатських комісій Слобожанської міської ради від 21.04.2026 року

Гострі кишкові інфекції: прості правила щоденного захисту

Title

Гострі кишкові інфекції — це група захворювань травної системи, які виникають унаслідок потрапляння до організму патогенних мікроорганізмів разом із неякісною їжею або забрудненою водою. Вони можуть мати тяжкий перебіг та становити підвищену небезпеку для дітей.

Детальніше...

ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ У 2026 РОЦІ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ!

Facebook post   12

Відділ соціального захисту населення Слобожанської міської ради інформує, що рішенням XXV сесії VIII скликання Харківської обласної ради від 24.07.2024 № 928- VIII затверджений Порядок використання коштів обласного бюджету для забезпечення реалізації заходів Програми оздоровлення та відпочинку дітей Харківської області на 2024-2028 роки (далі Порядок).

Детальніше...

40-і роковини Чорнобильської трагедії

білборд 1

Через державну електронну аукціонну платформу OpenMarket ДП «СЕТАМ» у поточному місяці 2026 року оголошено проведення низки електронних аукціонів

Title

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад» (далі – УАРОР, Асоціація) отримала прохання від ДП «СЕТАМ» стосовно наступного.
Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції України (далі - ДП «СЕТАМ»), повідомляє, що відповідно до Порядку реалізації арештованого майна, затвердженого наказом Міністерства юстиції України 29.09.2016 №2831/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30.09.2016 за №1301/29431 (далі - Порядок реалізації), відповідно до частини другої та четвертої статті 61 Закону України від 02.06.2016 «Про виконавче провадження» через державну електронну аукціонну платформу OpenMarket ДП «СЕТАМ» у поточному місяці 2026 року оголошено проведення низки електронних аукціонів («Інвестиційний дайджест №3», що додається).
Детальніше...

Вітання з Днем пожежної охорони України!

123

Наказ КП "Комунальник" "Про встановлення вартості послуги з опломбування лічильників води"

1

Кошторис планових витрат на послугу з опломбування лічильників

Детальніше...