DPS inf

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до п. 66.1 ст. 66 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) підставами для внесення змін до облікових даних платників податків є, зокрема:

  • інформація органів державної реєстрації;
  • документально підтверджена інформація, що надається платниками податків.

У разі виникнення змін у даних або внесення змін до документів, що подаються для взяття на облік, крім змін, які вносяться до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР), та змін, про які платник податків повідомив за основним місцем обліку, платник податків зобов’язаний подати контролюючому органу, в якому він обліковується, уточнені документи протягом 10 календарних днів з дня внесення змін до зазначених документів (п. 66.5 ст. 66 ПКУ).

Згідно з ст. 9 Закону України від 15 травня 2003 року № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» із змінами та доповненнями, в ЄДР містяться дані, зокрема, місцезнаходження юридичної особи та місцезнаходження (адреса місця проживання, за якою здійснюється зв’язок з фізичною особою – підприємцем).

Пунктом 9.2 розд. IX Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588 із змінами та доповненнями, визначено, що у разі виникнення змін у даних або внесення змін до документів, що подаються для взяття на облік, крім змін, які вносяться до ЄДР, та змін, про які платник податків повідомив за основним місцем обліку, платник податків зобов’язаний протягом 10 календарних днів з дня внесення змін до зазначених документів подати до контролюючого органу уточнені документи в такому самому порядку, як і при взятті на облік. Додаткові реєстраційні заяви за формами № 1-ОПП (для юридичних осіб та відокремлених підрозділів) (далі – заява за ф. № 1-ОПП), № 5-ОПП (для осіб, які провадять незалежну професійну діяльність) (далі – заява за ф. № 5-ОПП) подаються з позначкою «Зміни» або заява нерезидента (для іноземної юридичної компанії, організації або її відокремленого підрозділу) за формою № 1-ОПН – з позначкою «Перереєстрація/зміни».

Враховуючи викладене вище, у разі перейменування назви міста, вулиці тощо платники податків відомості про яких:

  • включаються до ЄДР, повідомляють про зміну зазначених даних до ЄДР та не подають заяви за ф. № 1-ОПП та ф. № 5-ОПП до контролюючих органів за місцезнаходженням/місцем проживання;
  • не включаються до ЄДР, повинні подати заяву за ф. № 1-ОПП або за ф. № 5-ОПП з інформацією про такі зміни до контролюючого органу за місцезнаходженням/місцем проживання.

Про коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для споживачів Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго»

Gerb Ukr

СЛОБОЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

21 липня 2026 року м. Слобожанське № 429

 

Про коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання

та централізованого водовідведення для споживачів Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго»

Детальніше...

Опитування з питань працевлаштування осіб з інвалідністю

ПовідомляємоВідділ соціального захисту населення Слобожанської міської ради інформує, що Уповноважений Верховної Ради України з прав людини здійснює парламентський контроль за додержанням прав і свобод людини і громадянина, зокрема права осіб з інвалідністю на працю.

Детальніше...

Родинам загиблих Захисників України вручені державні нагороди (посмертно)

pic 5

За участі начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова 23 липня 2026 року відбулося урочисте вручення державних нагород (посмертно) родинам загиблих Захисників України. Високими державними нагородами (посмертно) було відзначено наших земляків- Литвинова Євгена Миколайовича та Насонова Євгена Юрійовича, які віддали найдорожче- своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України. Їхній подвиг назавжди залишиться прикладом мужності, самопожертви та безмежної любові до Батьківщини.

Детальніше...

З Днем працівників торгівлі!

День торгівлі

Рішення виконавчого комітету Слобожанської міської ради від 21 липня 2026 року

Рішення виконкому

ПИТАННЯ, ВКЛЮЧЕНІ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ НА

ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

21 липня 2026 рік

Детальніше...

З Днем медичного працівника!

День медика

Протокол спільного засідання постійних депутатських комісій від 21 липня 2026 року

Протоколи комісій

Детальніше...

Відділ соціального захисту населення Слобожанської міської ради інформує

22.07.2026 Болгарія

Відділ соціального захисту населення Слобожанської міської ради інформує, що 22 липня 2026 року 4 дітей Слобожанської міської територіальної громади вирушили на відпочинок у Болгарію (курорт Сонячний Берег) до Міжнародного дитячого табору “Єдність camp”.

Попереду на дітей чекають нові знайомства, цікаві екскурсії, відпочинок біля моря, незабутні враження та безліч позитивних емоцій.

Бажаємо дітям легкої та безпечної дороги, гарного настрою, цікавих пригод та сонячних днів.

Дитячий літній відпочинок це цікавий спосіб не лише зміцнити здоров’я, а й провести канікули весело, змістовно та незабутньо. Нехай відпочинок подарує радість, гарний настрій і залишить теплі спогади на все життя.

Відпочинок дітей у літньому таборі в місті Яремче на базі санаторію “Прикарпатський”

pic 25

Відділ соціального захисту населення Слобожанської міської ради інформує, що за сприянням Міністерства у справах ветеранів України, Міністерства охорони здоров’я України та підтримки партнерів – Датського фонду Bevar Ukrain і Благодійної організації «Благодійний фонд «Майбутність» з 2 по 9 серпня 2026 року заплановано проведення літнього табору для дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України віком 8 – 13 років.

Детальніше...

XCI сесія Слобожанської міської ради VIII скликання

Рішення сесії

від "21" липня 2026 року

Детальніше...