DPS inf

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включаються, зокрема, доходи у вигляді виграшів, призів.

Відповідно до пп. 170.6.2 п. 170.6 ст. 170 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) податковим агентом – оператором лотереї у строки, визначені ПКУ для місячного податкового періоду, до бюджету сплачується (перераховується) загальна сума ПДФО, нарахованого за ставкою, визначеною п. 167.1 ст. 167 ПКУ (18 %), із загальної суми виграшів (призів), виплачених за податковий (звітний) місяць гравцям у лотерею.

Крім того, податкові агенти – оператори лотереї у податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок), відображають загальну суму нарахованих (виплачених) у звітному податковому періоді доходів у вигляді виграшів (призів) та загальну суму утриманого з них ПДФО. При цьому у Розрахунку не зазначається інформація про суми окремого виграшу, суми нарахованого на нього ПДФО, а також відомості про фізичну особу – платника ПДФО, яка одержала дохід у вигляді виграшу (призу).

Під час нарахування (виплати) доходів у вигляді виграшів у лотерею або в інших розіграшах, які передбачають попереднє придбання платником ПДФО права на участь у таких лотереях чи розіграшах, не беруться до уваги витрати платника ПДФО у зв’язку з отриманням такого доходу. Доходи у вигляді виграшів остаточно оподатковуються під час їх виплати за їх рахунок.

Про коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для споживачів Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго»

Gerb Ukr

СЛОБОЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

21 липня 2026 року м. Слобожанське № 429

 

Про коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання

та централізованого водовідведення для споживачів Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго»

Детальніше...

Опитування з питань працевлаштування осіб з інвалідністю

ПовідомляємоВідділ соціального захисту населення Слобожанської міської ради інформує, що Уповноважений Верховної Ради України з прав людини здійснює парламентський контроль за додержанням прав і свобод людини і громадянина, зокрема права осіб з інвалідністю на працю.

Детальніше...

Родинам загиблих Захисників України вручені державні нагороди (посмертно)

pic 5

За участі начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова 23 липня 2026 року відбулося урочисте вручення державних нагород (посмертно) родинам загиблих Захисників України. Високими державними нагородами (посмертно) було відзначено наших земляків- Литвинова Євгена Миколайовича та Насонова Євгена Юрійовича, які віддали найдорожче- своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України. Їхній подвиг назавжди залишиться прикладом мужності, самопожертви та безмежної любові до Батьківщини.

Детальніше...

З Днем працівників торгівлі!

День торгівлі

Рішення виконавчого комітету Слобожанської міської ради від 21 липня 2026 року

Рішення виконкому

ПИТАННЯ, ВКЛЮЧЕНІ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ НА

ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

21 липня 2026 рік

Детальніше...

З Днем медичного працівника!

День медика

Протокол спільного засідання постійних депутатських комісій від 21 липня 2026 року

Протоколи комісій

Детальніше...

Відділ соціального захисту населення Слобожанської міської ради інформує

22.07.2026 Болгарія

Відділ соціального захисту населення Слобожанської міської ради інформує, що 22 липня 2026 року 4 дітей Слобожанської міської територіальної громади вирушили на відпочинок у Болгарію (курорт Сонячний Берег) до Міжнародного дитячого табору “Єдність camp”.

Попереду на дітей чекають нові знайомства, цікаві екскурсії, відпочинок біля моря, незабутні враження та безліч позитивних емоцій.

Бажаємо дітям легкої та безпечної дороги, гарного настрою, цікавих пригод та сонячних днів.

Дитячий літній відпочинок це цікавий спосіб не лише зміцнити здоров’я, а й провести канікули весело, змістовно та незабутньо. Нехай відпочинок подарує радість, гарний настрій і залишить теплі спогади на все життя.

Відпочинок дітей у літньому таборі в місті Яремче на базі санаторію “Прикарпатський”

pic 25

Відділ соціального захисту населення Слобожанської міської ради інформує, що за сприянням Міністерства у справах ветеранів України, Міністерства охорони здоров’я України та підтримки партнерів – Датського фонду Bevar Ukrain і Благодійної організації «Благодійний фонд «Майбутність» з 2 по 9 серпня 2026 року заплановано проведення літнього табору для дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України віком 8 – 13 років.

Детальніше...

XCI сесія Слобожанської міської ради VIII скликання

Рішення сесії

від "21" липня 2026 року

Детальніше...