1

Служба у справах дітей Слобожанської селищної ради продовжує проведення профілактичних рейдів по запобіганню бездоглядності, безпритульності, злочинності серед неповнолітніх.

21 квітня 2021 року відповідно до графіку службою у справах дітей Слобожанської селищної ради спільно з представником відділу освіти, дільничним інспектором та медичним працівником КНП «Зміївський центр первинної медико-санітарної допомоги» організовано та проведено профілактичний рейд на території с. Лиман, с. Черкаський Бишкин, та с. Нижній Бишкин.

2

3Проведення профілактичних рейдів — це одна з форм роботи, метою якої є запобігання випадкам загрози життю та здоров’ю дітей, профілактика дитячої безпритульності та бездоглядності, виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та надання їм захисту і підтримки.

З метою перевірки умов проживання дітей в сім'ях, які опинились у складних життєвих обставинах було обстежено 8 сімей, в яких проживають 16 дітей.

В процесі профілактичного рейду всім батькам надавались рекомендації, проводились профілактично-роз’яснювальні бесіди щодо покращення виконання батьківських обов’язків, забезпечення належних умов проживання, виховання та розвитку дітей, роз’яснено щодо їх особистої відповідальності за неналежне виконання чи ухилення від виконання своїх батьківських обов’язків та недопущення здійснення насильства в сім’ї відносно дітей.

З метою перевірки торгівельних точок щодо виявлення порушень продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів в частині, що стосується дітей, спеціалістами були відвідані магазини, які реалізують дану продукцію.

За результатами перевірки порушень не виявлено, складено відповідні акти.

Також було перевірено зупинки, вулиці та підвали щодо виявлення дітей, які схильні до бродяжництва.

Служба у справах дітей Слобожанської селищної ради  продовжує проводити профілактичні рейди по запобіганню бездоглядності, безпритульності і злочинності серед неповнолітніх та веде роботу з виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.