×

Помилка

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2021/31032021/03 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2021/31032021/03 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

{singplus rows=1, cols=1, width=600, height=500, alignment = center}2021/31032021/03{/singplus}

30 березня 2021 року до смт Слобожанське з робочим візитом завітали Голова Чугуївської районної державної адміністрації Сергій Лободенко, Голова Чугуївської районної ради Ірина Постнікова та Депутат Харківської обласної ради Анатолій Гацько.

Слобожанський селищний голова Дмитро Діхтяр привітав гостей селища, подякував за візит та окреслив найбільш невідкладні та соціально значущі проблеми громади.

Як вже неодноразово зазначалося Дмитром Діхтярем на усіх рівнях влади, такими проблемами в Слобожанській територіальній громаді є:

  • створення структури управління територіальною громадою, в тому числі облаштування приміщення, оснащення меблями та комп’ютерною технікою центру надання адміністративних послуг, селищної ради та її відділів.
  • вирішення питання щодо існування та функціонування спортивно-оздоровчого комплексу в смт Слобожанське
  • реконструкція водопроводу в сел. Донець
  • капітальний ремонт будівлі Слобожанської лікарні

Проте, на заваді до шляху роботи над розв’язанням цих питань, стали два ще більш глобальні та неочікувані проблеми:

  1. Відмова Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго» від непрофільних активів – соціальної інфраструктури смт Слобожаньке, що в свою чергу спричинило низку практично катастрофічних наслідків для селища, одним з яких, є припинення функціонування пожежної частини в смт Слобожанське.
  2. Анонсування керівництвом Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго» скорочення штату працівників.

Дмитро Діхтяр висловив сподівання на підтримку, у вирішенні низки цих питань у рамках  компетенції та можливостей присутніх керівників.

Після  зустрічі – наради, керівництвом Слобожанської селищної ради та установ смт Слобожанське було проведено коротку робочу екскурсію по обговорюваним об’єктам, а саме:

  • Слобожанський селищний Палац культури
  • Будівля колишньої їдальні № 3
  • Спортивно – оздоровчий комплекс
  • Слобожанська лікарня

Дмитро Діхтяр подякував гостям за візит та побажав результативної та довготривалої співпраці.