Відлуння тієї війни й досі чутно в кожному куточку нашої Батьківщини….

Почуття скорботи за загиблими, гордості та поваги до тих, хто здобув Перемогу!

Запеклі бої за визволення наших земель від німецько – фашистських загарбників не пройшли осторонь і населених пунктів Слобожанської територіальної громади.

Так, бій на переправі через річку Сіверський Донець біля с. Черкаський Бишкин навесні 1942 року назавжди залишиться у пам’яті його мешканців та передаватиметься розповідями крізь покоління.

8-9 березня 1942 року на околиці с. Черкаський Бишкин зайняв позиції 1153-й полк 343-ї стрілецької дивізії під командуванням Г.Л. Панфілова.

Проти 17-ти воїнів, очолюваних лейтенантом Д.Т. Дохленко, загарбники кинули дві роти піхоти та 30 танків, для протидії яким, наші захисники використовували лише кулемети та пляшки з запалювальною сумішшю. У результаті протистояння нашим воїнам вдалося підбити 8 німецьких танків, відбити три контратаки ворога і знищіти до 100 гітлерівців.

У відповідь на активний супротив 18 воїнів-героїв, німецько – фашистські загарбники не дозволили впродовж місяця мешканцям Бишкина поховати тіла загиблих.

18 воїнам-героям випала доля ціною власного життя захищати свою рідну землю від загарбників, наш обов’язок – пам’ятати та шанувати, слухати розповіді тих, хто бачив жахіття тої війни на власні очі та переказувати їх своїм нащадкам.

Пам’ятати, щоб розуміти, що війна – найжахливіший винахід людства, страшна сила, що руйнує все на своєму шляху та залишає шрами на багато поколінь.

Пам’ятати, щоб розуміти, що війна – наслідок панування тоталітарних режимів…. Пам’ятати!!!

Вже традиційно, 6 березня 2021 року делегація у складі Слобожанського селищного голови Дмитра Діхтяря, депутата Харківської обласної ради Анатолія Гацька, старости Віктора Северіна та мешканців селища, вшанувала пам’ять героїв-захисників та поклала квіти до меморіалу на місці бою 18 бійців та командирів 1153 СП 343 СД в с. Нижній Бишкин. 

УВАГА! ПОСИЛЕНО ЗАХОДИ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ЗДІЙСНЕННЯ ПРАВОПОРУШЕНЬ ПІД ЧАС ПЕРІОДУ ЗАГОТІВЛІ ДЕРЕВ ХВОЙНИХ ПОРІД В ПЕРЕДНОВОРІЧНИЙ ПЕРІОД

01

Відповідно до Лісового Кодексу України, законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про рослинний світ», «Про місцеве самоврядування» та на виконання вимог Доручення Державної екологічної інспекції України від 22.11.2023 № 1742 «Про посилення заходів державного нагляду (контролю) під час періоду заготівлі дерев хвойних порід у передноворічний період», Слобожанська селищна рада повідомляє представників ринків та інших торгівельних майданчиків про безумовне дотримання вимог природоохоронного законодавства під час заготівлі та реалізації хвойних насаджень.

Детальніше...

Інформація про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі від 01 грудня 2023 року

ZAKUPIVLYA

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

 (відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів»  (зі змінами))

Детальніше...

Відділі освіти Слобожанської селищної ради. Кошторис на 2023 рік.

osvita

Детальніше...

Відділі освіти Слобожанської селищної ради. Кошторис на 2022 рік.

osvita

Детальніше...

Відділі освіти Слобожанської селищної ради. Кошторис на 2021 рік.

osvita

Детальніше...

Відділі освіти Слобожанської селищної ради. Звіт про фінансовий результат за 2023 рік.

osvita

Детальніше...

Відділі освіти Слобожанської селищної ради. Звіт про фінансовий результат за 2022 рік.

osvita

Детальніше...

Відділі освіти Слобожанської селищної ради. Звіт про фінансовий результат за 2021 рік.

osvita

Детальніше...

Щодо особливостей застосування РРО та/або ПРРО при наданні послуг за умови проведення розрахунків за них виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів

DPS inf

ДПС продовжує інформувати платників податків про актуальні питання щодо особливостей застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, у зв’язку з чим повідомляє таке.

Детальніше...

Реєстрація РРО/ПРРО в контролюючих органах – передумова початку господарської діяльності, пов’язаної з продажем товарів/наданням послуг

01

Суб’єкти господарювання, на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», для здійснення розрахункових операцій в готівковій та/або безготівковій формі зобов’язані зареєструвати РРО або ПРРО в контролюючих органах.

Детальніше...