4   Osnovne kreslennya 1

Генеральний план селища Донець є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту.

Основні цілі та завдання проекту – визначення основних принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації вулично- дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, охорони навколишнього середовища, охорони та збереження культурної спадщини.

Метою розроблення генерального плану селища Донець є:

  • визначення напрямків перспективного територіального розвитку і пропозицій щодо проектної межі селища;
  • розробка оптимальної функціонально-планувальної структури селища, що створює передумови для гармонійного і стійкого розвитку території;
  • створення сучасної системи соціально-інженерної і транспортної інфраструктури;
  • створення ефективної системи захисту від стихійних лих і надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру;
  • формування екологічно чистого і комфортного містобудівного середовища.

Проектом запропоновано містобудівна модель комплексного вирішення економічних, соціальних, екологічних проблем, спрямованих на забезпечення сталого розвитку даної території.

Розробка генерального плану пов’язана із:

  • зміною функціонального призначення території;
  • необхідністю змін межі населеного пункту;
  • зміною планувальних обмежень;
  • необхідністю розроблення нових розділів генерального плану відповідно до законодавства (Зонінг).

Генеральний план селища Донець Зміївського району Харківської області був замовлений Комсомольською селищною  радою та розроблений ТОВ «Компанія ГІСАПР».

Матеріали  по генеральному плану селища Донець Зміївського району Харківської області розміщені  на офіційному веб сайті Комсомольської селищної ради ( km-sov. gov.ua) та в приміщені КП «Донець» з 09.10.2017 року. Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій секретар Комсомольсьої селищної ради Куценко Г.О.

Письмові пропозиції громадськості  щодо генерального плану селища Донець Зміївського району Харківської області подають до виконкому Комсомольської селищної ради  в строк з 09.10.2017 року  по  07.11.2017 року.

За детальною інформацією щодо питань стосовно  генерального плану селища Донець Зміївського району Харківської області можливо звернутися за адресою смт. Слобожанське, вул. Миру буд.7, або за тел.. 5-23-09, 5-22-66.

 

Виконком Комсомольської селищної ради

 

 

Посилання

Генеральний план селища Донець Зміївського району Харківської області СХЕМА РОЗТАШУВАННЯ НАСЕЛЕННОГО ПУНКТУ В СИСТЕМІ РОЗСЕЛЕННЯ


Генеральний план селища Донець Зміївського району Харківської області МОДЕЛЬ ПЕРСПЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ


Генеральний план селища Донець Зміївського району Харківської області ОСНОВНЕ КРЕСЛЕННЯ


Генеральний план селища Донець Зміївського району Харківської області СХЕМА ВУЛИЧНО - ДОРОЖНЬОЇ МЕРЕЖІ СЕЛИЩНОГО ТА ЗОВНІШНЬОГО ТРАНСПОРТУ


Генеральний план селища Донець Зміївського району Харківської області ПЛАН ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ