Недоброякісна питна вода – загроза для здоров’я населення

Title

Вода – це найважливіший природний ресурс нашої планети. Як відомо, стан організму людини залежить від чистоти повітря, способу життя, якості продуктів харчування, а також питної води. Нині актуальною проблемою залишається забезпечення якісною питною водою населення, адже ґрунтові води не завжди відповідають чинним стандартам і санітарним нормативним вимогам до питної води.

Детальніше...

СКАЗ: ЩО ВАРТО ЗНАТИ І ЯК УБЕРЕГТИСЯ

Сказ Міфи і реальність

Сказ це надзвичайно небезпечна інфекційна хвороба, яка супроводжується тяжким ураженням центральної нервової системи і завжди закінчується смертю. Щорічно від сказу в світі гинуть від 20 до 70 тисяч людей, через низьку доступність медичної допомоги та антирабічної вакцини. Рабічна інфекція або сказ реєструється на території 110 країн світу.

Детальніше...

«Українська мережа за права дитини» в партнерстві з Міжнародною гуманітарною організацією Save the Children in Ukraine продовжує реалізацію проєкту "ШЛЯХ ДОДОМУ"

Title

В межах проєкту “ШЛЯХ ДОДОМУ” станом на 23 лютого 2024 року повернено на територію вільної України 67 дітей, які були переміщені у рф або на непідконтрольні уряду України території.

Детальніше...

Увага! Оголошення! Отримання гуманітарної допомоги!

ОГОЛОШЕННЯ

27-29 лютого 2024 року в Нижньобишкинському старостаті буде проводитися видача гуманітарної допомоги для наступних категорій сімей, які проживають у старостаті та потребують гуманітарної допомоги:

Детальніше...

Увага! Оголошення! Отримання гуманітарної допомоги!

ОГОЛОШЕННЯ

28-29 лютого 2024 року в с. Скрипаї буде проводитися видача гуманітарної допомоги для наступних категорій сімей, які проживають у с. Скрипаї, с. Мохнач, с. Лісне та потребують гуманітарної допомоги:

Детальніше...

Інформація щодо наявності лікарських засобів станом на 26.02.2024

Medical

Детальніше...

Турбота про ментальне здоровʼя

01

🔸Турбота про ментальне здоровʼя — це не тільки про психологів і терапію, це й про любов до себе та час для себе. Ми звикли відкладати це на міфічне «потім», але ще не пізно позбутися поганої звички.

Детальніше...

Проєкт "Брама"

Title

БРАМА - це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.

Детальніше...

Звіти про виконання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету за 2023 рік

passport fin Детальніше...

Щодо заборони окремих дій в межах охоронних зон повітряних ліній електропередач

Ogoloshenja

З метою забезпечення безперебійного постачання електроенергії споживачам, запобіганню нещасним випадкам під час виконання земляних та інших робіт поблизу повітряних ліній електропередачі та інших енергооб’єктів, Слобожанська селищна рада повідомляє землевласникам та землекористувачам, що в межах охоронних зон повітряних ліній електропередачі без письмової згоди Харківського РЦОМ, у віданні якого  перебувають ці мережі, забороняється виконувати наступні дії:

Детальніше...