404 not found error 404

Вибачте, але сторінка яку ви шукаєте не знайдена!

Перейти на головну сторінку >>>

 

Відключення електропостачання 30.01.2023

Blackout

У зв‘язку з виконанням планових ремонтних робіт відбудеться відключення електропостачання 30.01.2023 за наступними адресами:

Детальніше...

Про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

ZAKUPIVLYA

Інформація

про розміщення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі

 (відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. №710 «Про ефективне використання державних коштів»  (зі змінами) )

Детальніше...

Затвердження Паспортів бюджетних програм селищного бюджету на 2023 рік

passport fin

Розпорядження №4 від 10 січня 2023 року "Про затвердження Паспортів бюджетних програм селищного бюджету на 2023 рік"

Детальніше...

Стосовно перегляду графіку аварійних відключень

герб

Слобожанська селищна рада неодноразово зверталася до АТ "Харківобленерго" з проханням щодо можливості перегляду графіку аварійних відключень електричної енергії для стабільної роботи підприємств, установ, організацій, закладів сфери обслуговування та торгівлі, а особливо для пропорційного застосування графіків для мешканців багатоквартирних будинків, особливо районів з не газофікованими будинками.

Детальніше...

Перше, в цьому році, засідання комісії з питань захисту прав дитини

25.01.2023 року відбулося перше засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Слобожанської селищної ради на чолі з головою селищної ради Дмитром Діхтярем.

На засідання комісії було розглянуто 12 питань:

Детальніше...

Звіт про виконання паспортів бюджетних програм селищного бюджету за 2022 рік

 

passport fin

Розпорядження №9 від 24 січня 2023 року "Про затвердження Звіту про виконання паспортів бюджетних програм селищного бюджету за 2022 рік"

Завантажити >>

Детальніше...

До уваги роботодавців!

DCZ

Розпочато опитування підприємств України з метою визначення поточних та перспективних потреб у працівниках та їх навичках.

Детальніше...

Відключення електропостачання 27.01.2023

Blackout

У зв‘язку з виконанням планових ремонтних робіт відбудеться відключення електропостачання 27.01.2023 за наступними адресами:

Детальніше...

Засідання ХХХІ сесія Слобожанської селищної ради VІIІ скликання

20 січня 2023 року відбулася ХХХІ сесія Слобожанської селищної ради VІIІ скликання. Під час засідання було розглянуто 54 питання.

Детальніше...

Щорічний Звіт Слобожанського селищного голови Дмитра ДІХТЯРА з урахуванням діяльності виконавчих органів ради та здійснення державної регуляторної політики за 2022 рік

Zvit golovi 2023

Шановні виборці, депутати, мешканці громади!

2022 рік став роком втрат, випробувань, кропіткої роботи всупереч всіх обставин, роком викликів та переосмислення цінностей, роком надії та підтримки.

Зазвичай, звітування за рік проводиться виходячи з планових показників та результатів попереднього періоду роботи. Проте, за роботу у 2022 році не можливо звітувати як зазвичай… це рік докорінної зміни діяльності та переформатування роботи виконавчих органів ради.

Детальніше...