sitemap2

 

Інформація щодо уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

01

Детальніше...

Зміни до Паспортів бюджетних програм місцевого бюджету на 2023 рік

Детальніше...

Яким чином ФО – громадянин, яка не є СГ, може отримати інформацію про наявність (відсутність) у неї податкового боргу?

01

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що фізична особа – громадянин, яка не є суб’єктом господарювання, може отримати інформацію про наявність (відсутність) податкового боргу, скориставшись Електронним кабінетом, вхід до якого здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через вебпортал ДПС.

Детальніше...

Повідомлення за формою 20-ОПП є одним з ключових елементів при визначенні реальної діяльності підприємства

01

Управління економічного аналізу Головного управління ДПС у Харківській області повідомляє, що  Повідомлення за формою 20-ОПП є одним з ключових елементів  при визначенні реальної діяльності підприємства, а його відсутність - один із важливих факторів визначення ризиковості підприємства, що в свою чергу  призводить до блокування податкових накладних. На практиці ж підприємства не придають значення цьому звіту, забуваючи первинно відображати об’єкти оподаткування та вносити зміни до їх статусу (використовуються, передано в оренду, повернуто власнику тощо).

Детальніше...

Зміни до Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві: на що звернути увагу!

PFU

По-перше, Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві затверджений постановою КМУ від 17.04.2019 р. № 337 (далі — Порядок) зазнав суттєвих змін через приєднання Фонду соціального страхування України до Пенсійного фонду України та з набуттям чинності з 1 січня 2023 року Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 21.09.2022 р. № 2620-X і затвердженням постанови КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо забезпечення реалізації окремих функцій Пенсійного фонду України та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 02.12.2022 р. № 1350.

Детальніше...

Чи необхідно застосовувати РРО та/або ПРРО ФОП – платникам ЄП другої – четвертої груп, які здійснюють роздрібну торгівлю на території села, селища в торговельному об’єкті, в якому також здійснюється торгівля підакцизними товарами?

1

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що Постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 року № 1336 «Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Постанова № 1336) затверджено Перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій (далі – Перелік).

Детальніше...

Подання звітності через Електронний кабінет

1

Для формування та надсилання документів звітності в електронній формі платник може скористатися Електронним кабінетом (https://cabinet.tax.gov.ua/).

Детальніше...

Інформація стосовно залізничних переїздів

56.jpg

Відповідно до листа виробничого підрозділу «Ізюмська дистанція колії» від 16.05.2023 року № П45-01-03/063 Слобожанська селищна рада повідомляє, що у зв’язку з введенням в дію Наказу директора філії від 17.04.2023 року № 212/Н «Про переведення регульованих залізничних переїздів до нерегульованих», у зв’язку з вимкненням переїзної сигналізації через пошкодження її в наслідок агресії російської федерації, переводяться в нерегульовані:

Детальніше...

Як діяти, якщо дитина побачила щось шокуюче і налякана – рекомендації в «Довіднику безбар’єрності»

thumb newsDocument 900x600 9eb0

Експерти проєкту «Довідник безбар’єрності», ініційованого першою леді Оленою Зеленською, розробили довідкові матеріали на основі рекомендацій психологині Наталі Акульшиної, що допоможуть мінімізувати негативний вплив на психіку дітей.

Детальніше...

Увага! Що необхідно знати про сказ.

01

Сказ - (інші назви: (лат. rabies), гідрофобія, тобто водобоязнь) – особливо небезпечне інфекційне захворювання, спільне для тварин і людей, виникає після укусу зараженої тварини. Захворювання, характеризується тяжким ураженням центральної нервової системи і закінчується смертю (летально).

На сказ хворіють усі дикі і домашні тварини, а також гризуни, кажани і птахи, однак дрібні ссавці не мають виразної хвороби й можуть виділяти вірус зі слиною протягом всього свого життя (1-3 роки). Що стосується птахів, то вони можуть бути резервуарами даної хвороби, бо їхні дзьоби можуть бути покриті зараженою слиною, коли вони їдять падло.

Детальніше...